جی پلاس

پیشنهاداتی برای بازارگرمی؛ تور دور اروپای سردار آزمون و آخر باز هم زنیت!

با وجود اینکه در رسانه ها دائم از پیشنهادها به سردار آزمون از سوی باشگاه های معتبر اروپایی صحبت می شود اما در نهایت او در زنیت می ماند.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس؛ لیگ روسیه برای سردار آزمون ظاهرا بهترین جای دنیاست. جایی که می تواند راحت بدرخشد، گل بزند سوژه نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا باشد و در نهایت در همان لیگ بماند. سردار آزمون که پس از خروج از ایران تمام سالهای فوتبالی اش را در روسیه سپری کرده هر ساله با نزدیک شدن فصل نقل و انتقالاتی یک سر به تمام لیگ های معتبر اروپایی می زند و در نهایت در همان روسیه می ماند.

آزمون پس از خروج از ایران در روبین کازان بازی کرد، سپس قرضی به روستوف رفت و بار دیگر به کازان برگشت. بازی های خوب آزمون باعث نشد مشتری جدی برایش پیدا شود و او به زنیت منتقل شد. عملکرد خوب و گلهای فراوانی که مهاجم ایرانی برای زنیت به ثمر رساند باعث شد تا اخباری درباره حضور او در تیم ها و لیگ هایی به مراتب معتبر تر از روسیه به گوش برسد، اما ظاهرا همانند سال های قبل این اخبار صرفا بازارگرمی های مدیر برنامه ها و ایجنت های اطراف او بوده است.

رم، لاتزیو، لیورپول، فیورنتینا، لورکوزن، سویا، آرسنال، لیون، تاتنهام و ویارئال نام باشگاه هایی بوده که به عنوان تیم های خواهان سردار مطرح شده اند، اما به جز لیون هیچ پیشنهاد نسبتا رسمی و جدی هرگز ارائه نشده و حتی انجام مذاکره مهمی نیز در رسانه های معتبر اروپایی مطرح نشده است. حتی سرمربی لیورپول که یکی از پرآوازه ترین تیم های خواهان سردار بود، مجبور به واکنش شد و کلوپ اعلام کرد که تیمش برنامه ای برای به خدمت گرفتن مهاجم ایرانی ندارد.

سردار آزمون دیگر آن بازیکن بیست و یکی دو ساله چند سال پیش نیست که همیشه در پایان فصل سیلی از پیشنهادها به سمت او سرازیر شود، او در حال حاضر 26 سال سن دارد و در فوتبال اروپا یک بازیکن 26 ساله جوان محسوب نمی شود. با این حال ادامه حضور در لیگ روسیه با وجود همه بازارگرمی هایی که چندان رنگ و بوی واقعیت هم ندارد همچنان انتخاب اول سردار آزمون است.

در میان باشگاه هایی که در این سال ها متقاضی حضور آزمون معرفی شده اند، نام هایی مانند بارسلونا، تاتنهام، میلان، آرسنال، یوونتوس هم به چشم می خورد که یک جستجوی ساده مشخص می کند، تمام این نام ها در یکی دو رسانه خاص منتشر شده اند و واقعیت ندارند.

 

دیدگاه تان را بنویسید