در گفت‌وگو با جی پلاس مطرح شد

کدام تیم ها در راه جام جهانی برای تیم ملی فوتبال دردسرساز می شوند؟

کارشناس فوتبال گفت: قرعه مناسبی نصیب تیم ملی فوتبال شده است و ملی پوشان فقط یک بار به شرق آسیا می روند و به نظرم تیمی نمی تواند برای ما دردسرساز شوند.

لینک کوتاه کپی شد

 مجید جلالی کارشناس فوتبال در گفت و گو با خبرنگار جی پلاس درباره قرعه کشی مرحله نهایی مسابقات انتخابی جام جهانی و حریفان ایران در این رقابتها اظهار کرد:  قرعه مناسبی است چرا که ما در 5 بازی پیش رو فقط یک بار باید به شرق آسیا برویم و این موضوع پراکندگی سفر ما را جمع وجور می کند. اگر ما می خواستیم به استرالیا و ژاپن برویم خیلی سخت بود اما الان با تیم هایی بازی داریم که در نزدیکی ما قرار دارند و با فضای بازی و زمین مسابقه آنها آشنا هستیم.

او درباره ارزیابی اش از  تیم  ملی کره جنوبی حریف تیم ملی ایران گفت: من آخرین بازی های تیم ملی کره جنوبی را ندیده ام اما در هر صورت کره جنوبی جزو 3 تیم مقتدر آسیا است. البته ما روش بازی با کره جنوبی را می دانیم و در این سال های اخیر که برابر این تیم بازی کردیم، موفق بودیم.

جلالی درباره سایر حریفان تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله نهایی مسابقات انتخابی جام جهانی اظهار کرد: تیم های ملی امارات، عراق، سوریه و لبنان تیم های خوبی هستند اما واقعیت این است که تیم ملی فوتبال در بازی های اخیر خود  سطحی از خلاقیت های تکنیکی و قدرت تیمی اش را نشان داده است، به همین علت این تیم ها نمی توانند برای ما مشکل ایجاد کنند. اگر بازی ها متمرکز باشد این موضوع به نفع تیم ملی فوتبال است چون تمرکز ملی پوشان بیشتر می شود. من بعید می دانم که هیچ کدام از این تیم ها بتوانند برای ما دردسرساز شوند.

کارشناس فوتبال درباره راهکار اسکوچیچ  برای صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی و برگزاری بازی تدارکاتی  گفت: این مسائلی است که باید در آینده به آن بپردازیم. برگزاری بازی های تدارکاتی موضوعات  بدیهی است. بازی ها از شهریور ماه شروع می شود و تیم ملی فوتبال در هر ماه 2 بازی تا فروردین ماه  دارد بنابراین خیلی روشن است که ما باید قبل از آن  2 بازی تدارکاتی داشته باشیم.

کارشناس فوتبال درباره پیش بینی اش از نتایج تیم ملی فوتبال و اینکه می توانیم به جام جهانی صعود کنیم، گفت: الان درباره این موضوع نمی توانیم صحبت کنیم و باید بازی ها شروع شود تا بتوانیم نظر درستی بدهیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید