ملی پوش سابق والیبال ایران در گفت وگو با جی پلاس؛

مهدی مهدوی: حضور در نیمه نهایی المپیک برای والیبال رویایی اما سخت است!

ملی پوش سابق والیبال ایران اعتقاد دارد رسیدن به جمع چهار تیم برتر المپیک کار سختی است مگر اینکه تمام بازیکنان استثنایی بازی کنند و اتفاقات فوق‌العاده‌ای رخ بدهد.

لینک کوتاه کپی شد

مهدی مهدوی پاسور اسبق در گفت و گو با خبرنگار ورزشی جی پلاس، در خصوص حضور تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌ها و کسب عنوان دوازدهم اظهار کرد: این دوره از مسابقات با دوره‌های قبل متفاوت بود و به خاطر شیوع کرونا به صورت متمرکز برگزار شد. به نظر من تیم‌هایی موفق شدند که تفاوت زیادی میان بازیکنان اصلی و ذخیره‌شان وجود نداشت به خاطر اینکه فشار بازی‌ها زیاد بود و تیم‌هایی که بازیکنان ذخیره خوبی داشتند موفق تر بودند.

او افزود: آلکنو مربی خیلی بزرگ و صاحب سبکی است و قبل از شروع این مسابقات هم گفته بود هدفم این است که بازیکنان جوان و اصلی را برای المپیک ارزیابی کنم؛ دیدیم که در هر بازی ایران با ترکیب متفاوتی وارد زمین می‌شد و آلکنو از تمام بازیکنان اعم از جوان و باتجربه استفاده کرد که این باعث شد یک مقدار روی روند تیمی ما تاثیر بگذارد.

مهدوی با اشاره به هدف گذاری فدراسیون برای المپیک توکیو تصریح کرد: فدراسیون هدفی گذاشته و دوست دارد در المپیک به آن برسد اما اگر بخواهیم واقع بین باشیم کار خیلی سختی است مگر اینکه تمام بازیکنان استثنایی بازی کنند و اتفاق فوق‌العاده خاصی رخ دهد که این هدف دست یافتنی شود. فکر می‌کنم رسیدن به تیم‌هایی مانند آمریکا، فرانسه و دو سه تیم دیگر کار سختی است. در هر صورت قرار گرفتن در چهار تیم برتر رویایی است که هدف گذاری شده و با تحقق یافتنش خیلی خوشحال می‌شویم اما آسان نیست البته غیر ممکن هم نیست اما احتیاج به تلاش خیلی زیاد و اتفاقات خاص دارد.

ملی پوش اسبق والیبال ایران در پایان صحبت‌های خود تصریح کرد: اکنون با توجه به زمان کم تا المپیک و شکست‌هایی که در لیگ ملت‌ها داشتیم تیم ملی احتیاج به حمایت دارد؛ خانواده والیبال و مردم باید انرژی بدهند که تیم از نظر روحی و بدنی شرایط خوبش را بدست بیاورد تا در المپیک بهترین نتایج را کسب کنیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید