در گفت وگو با جی پلاس مطرح شد

تکرار معجزه ویرا با اسکوچیچ/ تیم ملی فوتبال و مشکلی به نام ناهماهنگی!

بازیکن سابق فوتبال گفت: اسکوچیچ دفاع اتوبوسی نکرد و 7 برد برای تیم ملی فوتبال رقم زد.

لینک کوتاه کپی شد

 فرشید طالبی بازیکن سابق فوتبال در گفت و گو با خبرنگار جی پلاس درباره ادامه همکاری تیم ملی با اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال اظهار کرد: به نظرم اسکوچیچ معجزه ویرایی برای فوتبال ما کرد. همچنین  قدم اسکوچیچ برای ما خیلی سبک بود و اتفاق بزرگی  را رقم زد. 4 برد تیم ملی فوتبال در مسابقات مقدماتی جام جهانی دستاورد اسکوچیچ بود. این مربی بدون منت برد برابر عراق را برای ما رقم زد بدون اینکه مردم کشورمان را پلنگ، عقرب و مار معرفی کند. 

او افزود: اسکوچیچ در کمال فروتنی و با شخصیت بالای خود 4 برد برای را کسب کرد. درباره اینکه این مربی  3 ماه بعد می تواند  پیروزی هایی برابررقبای قدرتمند فوتبال  کشورمان به ارمغان  بیاورد مشخص نیست. به نظرم نیاز داریم تا یک جلسه فوق العاده بین کسانی که واقعا می توانند به فضای فوتبالمان کمک کنند، برگزار شود. بزرگان فوتبالی همانند علی دایی و علی کریمی می توانند در این باره کمک کنند.

طالبی درباره عملکرد دراگان بیان کرد: کارایی اسکوچیچ روی کاغذ بی نظیر بوده و در 7 بازی 7 برد به دست آورده است. آیا  با این شرایط  فنی  می توانیم به مراحل بعدی خوش بین باشیم؟ قطعا رقبای ما در مراحل بعدی مسابقات انتخابی جام جهانی  سخت تر و فنی تر هستند  و نیاز به یک کالبد شکافی اساسی داریم. به برگزاری بازی تدارکاتی با تیم های قوی تر نیاز داریم تا بتوانیم اسکوچیچ را محک بزنیم.  به نظرم تیم ملی فوتبال هنوز با تیم هماهنگ گذشته  فاصله دارد. اینکه اسکوچیچ چقدر  می تواند در این مسیر سخت به ما کمک کند، واقعا یک تصمیم سختی است.  ما باید یک اتفاق رو به جلو برای تیم ملی فوتبال رقم بزنیم. اسکوچیچ دفاع اتوبوسی نکرد  و در 7 بازی 7 برد برای تیم ملی کشورمان رقم زد. این مربی روی کاغذ نتیجه عالی گرفته است.

او در پایان گفت: بازی های مرحله بعدی حکم مرگ و زندگی برای تیم ملی فوتبال دارد و یا در بین تیم های صعود کننده به جام جهانی خواهیم بود یا حذف می شویم. تیم ملی فوتبال باید هر چه سریعتر بازی تدارکاتی قوی  برگزار کند تا بتوانیم این مسیر سخت را به خوبی سپری کنیم.

دیدگاه تان را بنویسید