لیگ ملت های والیبال| عبادی پور: این بهترین بازی ما بود! / دچکو: ایران مثل ما بازی می کند

دریافت کننده تیم ملی والیبال کشورمان گفت: بازی مقابل آرژانتین، بهترین بازی‌مان در لیگ ملت‌های 2021 بود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، میلاد عبادی‌پور پس از شکست 3 بر یک تیم ملی والیبال کشورمان مقابل آرژانتین در رقابت های لیگ ملت های 2021 اظهار داشت: همیشه بازی مقابل آرژانتین  مثل لهستان جذاب است. ما می‌توانستیم بازی را ببریم، اما چند اشتباه کوچک باعث شد بازی را ببازیم.

وی ادامه داد: متاسفانه بازی را باختیم و تورنمنت را با شکست به پایان رساندیم. این تورنمنت مهمی برای ما بود و امیدوارم شروع قدرتمندی در توکیو داشته باشیم.

دریافت کننده تیم ملی والیبال کشورمان خاطرنشان کرد: این بهترین بازی‌ای بود که انجام دادیم. اشتباهات ساده‌ای داشتیم که باعث باخت تیم‌مان شد. می‌خواستیم با پیروزی، تورنمنت را تمام کنیم، اما نشد. تورنمنت مهمی در توکیو داریم و باید به آن بپردازیم

عبادی‌پور در پاسخ به سوالی درخصوص مصدومیتی که برای سعید معروف ایجاد شده بود، گفت: این یک مصدومیت کوچک برای معروف بود و اتفاق خاصی رخ نداد، به هرحال همه می‌دانیم که او برای المپیک توکیو آماده خواهد بود.

کاپیتان آرژانتین: تفاوت‌مان با ایران در سرویس و دفاع بود

لوسیانو دچکو پس از پیروزی 3 بر یک تیم ملی والیبال آرژانتین مقابل ایران در رقابت‌های لیگ ملت‌های 2021 اظهار داشت: خیلی خوب بازی کردیم، شاید بهترین بازی‌مان در این ماه بود.

وی ادامه داد: از نتیجه‌ای که کسب شده خوشحال هستیم و چند روز نیاز داریم تا به تمرکز بیشتری برسیم. ایران مثل ما بازی می‌کند و تفاوت‌های‌مان در سرویس و دفاع بود.

کاپیتان و پاسور تیم ملی والیبال آرژانتین عنوان کرد: سعی کردیم همه چیز را به خوبی آماده کنیم و از لحاظ ذهنی برای ماه بعد  (المپیک) آماده می‌شویم. ما با وجودکرونا تلاش کردیم تمرین و تمرکز کنیم و بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم.

دچکو افزود: من شرایط بازی را داشتم، اما ما با هم بازی می‌کنیم و متکی به تاکتیک تیمی هستیم و برهمین اساس نفرات اصلی انتخاب می‌شوند. المپیک نزدیک است و ما آماده حضور در آن بازی‌ها می‌شویم.

 

دیدگاه تان را بنویسید