جی پلاس

پیام 7 ایرانی به کی‌روش: به ایران بیا!

هفت بازیکن تیم ملی بعد از احتمال جدایی اسکوچیچ و مذاکره فدراسیون فوتبال با کی روش، به این سرمربی پرتغالی برای حضور در ایران پیام دادند.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس؛ با وجود نتایج مثبت دراگان اسکوچیچ با تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی در بحرین، فدراسیون فوتبال مذاکرات را با سایر گزینه ها برای هدایت ایران آغاز کرده است.

کارلوس کی روش جدی ترین گزینه هدایت ایران به شمار می رود. شهاب الدین عزیزی خادم قبل از شروع مسابقات در بحرین از طریق دوستان مشترک با کی روش، مذاکراتی را انجام داده و رقم پیشنهادی خود را هم اعلام کرده است.

جدای از مسائلی مالی، در حال حاضر بازیکنان تیم ملی هم نسبت به این اتفاق واکنش مثبت نشان داده اند و خواهان بازگشت کی روش به تیم ملی برای موفقیت در انتخابی جام جهانی و به خصوص صعود از مرحله گروهی جام جهانی برای نخستین بار هستند.

بعد از اتمام بازی های تیم ملی در بحرین، هفت بازیکن به کی روش پیام فرستاده اند و خواستار بازگشت او به ایران شده اند تا با مربیگری او، تیم ملی کار ناتمام خود در روسیه را تکمیل کند.

از طرفی در این بین بازیکنان باتجربه و پرنفوذ تیم ملی هرگز نتوانستند ارتباط نزدیکی با دراگان اسکوچیچ ایجاد کنند. بعد از بازی های تیم ملی در بحرین، بازیکنان مختلفی از جمله طارمی، آزمون، جهانبخش، حاج‌صفی، ترابی و ... هرگز هیچ اشاره ای به نقش اسکوچیچ در نتایج تیم ملی در بحرین اشاره نکردند و حتی طارمی در این بین در واکنش به مذاکره با کی روش گفت که تیم فعلی حاصل اقدامات این سرمربی است.

در حین اردوی تیم ملی در بحرین نیز، جلساتی میان برخی از بازیکنان ارشد تیم ملی برگزار شده و مدیریت فدراسیون فوتبال در جریان خواسته برخی از بازیکنان است.

در این مدت زمان، دوستان نزدیک کی روش در ایران که هم اکنون در فدراسیون فوتبال هم مشغول به کار هستند، اقداماتی را برای بازگشت این سرمربی پرتغالی انجام داده‌اند.

با توجه به تغییر بدنه دولت و به خصوص وزارت ورزش تا اواسط مرداد، احتمال بازگشت کی روش به ایران کم نیست چرا که خود این سرمربی هم همواره نسبت به دوران حضورش در ایران افتخار کرده و دوست دارد کار ناتمام خود را تمام کند.

البته هم چنان احتمال ابقای اسکوچیچ در سمتش کم نیست و برخی معتقدند اتفاقات اخیر برای کاهش مبلغ دستمزد این سرمربی و همچنین جلوگیری از افزایش خواسته های او انجام شده است.

دیدگاه تان را بنویسید