ادامه سریال درگیری‌ها؛ این بار منصوریان و خطیبی اخراج شدند!+ویدیو

سرمربیان آلومینیوم و تراکتور به دلیل درگیری لفظی از سوی داور مسابقه اخراج شدند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در حالی که هنوز نیمه دوم مسابقه آلومینیوم و تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی آغاز نشده بود، رسول خطیبی، سرمربی تراکتور و علیرضا منصوریان سرمربی آلومینیوم با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند که این درگیری باعث شد داور مسابقه هر دوی آنها را از زمین اخراج کند.

منصوریان هنگام خروج از زمین، یک درگیری هم با جلال مرادی، ناظر بازی داشت. منصوریان سرمربی سابق تراکتور پس از جدایی از این تیم درگیری‌هایی را با مسئولان تیم تبریزی داشت و رسول خطیبی هم در میانه  فصل آلومینیوم را رها کرده بود. 

* امیر محمد هوشمند، پس گلی که  برای آلومینیوم به ثمر رساند، خوشحالی نکرد که آن هم به خاطر حضور رسول خطیبی سرمربی سابقش در نیمکت تیم حریف بود.

در جریان درگیری اخراج خطیبی و علیرضا منصوریان، میلاد فخرالدینی بازیکن تراکتور از داخل زمین به کنار زمین آمد و با حمله به یک عکاس و تصویربردار اعلام کرد حق ندارید فیلم بگیرید و حتی کار به فحاشی هم کشیده شد.

در حالی این اتفاق افتاد که ناظر و مسئولان برگزاری مسابقه کنار زمین حضور داشتند و مشخص نبود فخرالدینی چطور به خودش اجازه داده که به عمکاس و تصویربردار حمله می‌کند.

*هادی محمدی بازیکن تراکتور هم به دلیل دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.

* در جریان بازی در دقایق پایانی یکی از نیمکت نشینان تراکتور هم اخراج شد.

 

 

 

 

حجم ویدیو: 6.95M | مدت زمان ویدیو: 00:03:01 دانلود ویدیو

دیدگاه تان را بنویسید