sport

در گفت و گو با جی پلاس مطرح شد؛

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: من به هواداران پرسپولیس قول می دهم که قهرمانی سرخپوشان دور از دسترس نیست.

ضیا عربشاهی پیشکسوت فوتبال در گفت وگو با خبرنگار ورزشی جی پلاس، درباره عملکرد سرخپوشان در لیگ بیستم فوتبال اظهار کرد: تیم پرسپولیس بعد از قهرمان نشدن در فینال لیگ قهرمانان آسیا شرایط خوبی نداشت و آنها  4 بازی خود را  مساوی کردند و فقط در نیمه دوم برابر استقلال خوب بازی کردند.

او ادامه داد: متاسفانه گل محمدی در دربی پایتخت شجاعت لازم را نداشت و همین موضوع باعث شد که برد را با تساوی عوض کنیم. بعد از آن گل محمدی  انتقاداتی علیه  رسول پناه مطرح کرد و به نوعی فرار رو به جلو کرد. پرسپولیس در بازی با فولاد پیروز شد اما بازی خوبی نکرد. در مجموع تیم پرسپولیس بازی های خوبی انجام نمی دهد و هواداران قهرمانی تیم خود را کمرنگ می بینند اما من به هواداران قول می دهم که قهرمانی دور از دسترس نیست و انرژی 40 میلیون طرفدار پشت سرخپوشان است.

عربشاهی درباره مشکلات خط حمله پرسپولیس گفت: تیم پرسپولیس در خط حمله مشکلاتی دارد و مسئولان پرسپولیس باید 2 مهاجم ششدانگ در نقل و انتقالات به خدمت بگیرند تا از ماهیت و قهرمانی خود در نیم فصل دوم دفاع کنند و برای پنجمین مرتبه قهرمان شوند.  مهدی خانی مهاجم پرسپولیس در اوکراین بازی کرده است  اما فوتبال اوکراین  در درجه 3 اروپا قرار دارد.  همچنین با و جود اینکه مسئولان پرسپولیس  پول زیادی به رمضانی  دادند اما او در حد و قواره های این تیم نیست.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه سرخپوشان شرایط برد در بازی های عقب مانده خود را دارند، بیان کرد: تیم پرسپولیس 4 بازی سخت پیش رو دارد و نباید به آسانی از این بازی ها عبور کنیم. سرخپوشان  باید روز پنج شنبه با تراکتور بازی کنند و آن ها نفرات خوبی دارند اما کسی را بالای سر خود ندارند. اگر پرسپولیس بتواند 6 امتیاز بازی های عقب مانده خود را بگیرد و در مجموع 24 امتیازی می شود و صدرنشین رقابت ها می شود البته اگر بخواهیم  فوتبال را به این صورت بازی کنیم دور برگشت دچار مشکل می شویم.

او افزود: تیم پرسپولیس علاوه بر جذب 2 مهاجم ششدانگ باید دفاع وسط هم به خدمت بگیرد تا برای نیم فصل دوم از حیثیت خود دفاع کند.

عربشاهی درباره بازی استقلال و سپاهان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: تیم سپاهان مهره های خوبی در اختیار دارد اما این تیم در خط دفاع نقطه ضعف دارد. همچنین سپاهان باشگاه حرفه ای است و زیر ساخت خوبی دارد اما  این تیم در دفاع  مرکزی خود مشکلاتی دارد. البته سپاهان تیم گردن کلفتی است و یکی از مدعیان قهرمانی محسوب می شود. در آن طرف استقلال تیم خوبی است اما متاسفانه فکری توپ را به زمین داور می اندازد و این کار قشنگی نیست.

پیشکسوت پرسپولیس بیان کرد: من گلایه ای از کمیته داوران دارم چون حق الزحمه داوران کم است. داوران وظیفه سنگینی دارند اما مظلوم واقع می شوند و حقشان داده نمی شود. من مربی نباید تقصیرها را به گردن داور بیندازیم.

او درباره شانس کدامیک از تیم ها برای قهرمانی در نیم فصل اول زیاد است، گفت: تیم پرسپولیس بعد از فینال آسیا به خوبی ریکاوری نکرد و بدنشان افت کرده است. سرخپوشان در نیمه دوم بازی ها از لحاظ بدنی کم می آورند و باید ریکاوری کنند تا به شرایط روحی و روانی خوب برسند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1494514
ارسال نظر

موضوعات داغ