sport

جی پلاس

فوتبالیست های ایرانی قبل از امضای قرارداد با تیم جدید خود، عکس هایشان با لباس تیم قبلی را از تاریخچه اینستاگرام و دیگر صفحات مجازی خود پاک می کنند گویی این یکی از بندهای قرارداد آن هاست!

گروه ورزشی جی پلاس، فصل نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ایران بیش از یک ماه است که آغاز شده و تیم ها برای تقویت خود اقدام به جذب بازیکنان جدید کردند و البته بسیاری از تیم ها نیز چند بازیکن تاثیرگذار خود را از دست دادند.

در هیاهوی نقل و انتقالات و به اصلاح ترکیدن بمب های مدیران عامل باشگاه ها، یک رفتار عجیب از سوی بازیکنان رخ می دهد. اکثر بازیکنان که از تیم های خود جدا می شوند و به تیم دیگری می روند قبل از گرفتن خودکار برای امضای قرارداد ابتدا تاریخچه اینستاگرام خود را پاک می کنند!

این موضوع حتی در سال های اخیر هم دیده شده است که بازیکنان قبل از آن که به صورت رسمی با تیم جدید، قرارداد امضا کنند عکس هایی که با لباس تیم سابق خود منتشر کرده بودند را حذف می کنند! مشخص نیست بازیکنان با چه منطق و دلیلی اقدام به انجام چنین کاری می کنند!

بازیکنی که چند سال برای یک تیم بازی کرده به راحتی عکس و فیلم هایی که با لباس آن تیم گرفته را پاک می کند و به معنای واقعی به آن ها پشت می کند و با این تفاسیر یک روز هم عکس های تیم جدید خود را از تاریخچه حذف خواهد کرد.

این اتفاق در حالی رخ می دهد که بسیاری از بازیکنان مطرح جهان با وجود اینکه تیم های خود را تغییر می دهند اما از این دست رفتارها انجام نمی دهند. برای مثال نیمار هنوز هم عکس هایش با لباس بارسلونا را در صفحه اینستاگرامش نگه داشته در حالی که یکی از جنجالی ترین انتقال های تاریخ فوتبال را به خود اخصاص داده است. حتی تیاگو آلکانتارا هم که چند روز پیش از بایرن مونیخ راهی لیورپول شد نه تنها عکس هایش در زمان حضور در این تیم آلمانی را حذف نکرده بلکه تصاویر قدیمی از حضورش در بارسلونا را هم حفظ کرده است!

با وجود اینکه چنین رفتاری در فوتبال ایران عادی شده است اما این یک توهین و بی احترامی نه تنها نسبت به تیم سابق، بلکه به تیم فعلی یک بازیکن است چرا که این نشان از عدم تعصب و نداشتن اخلاق حرفه ای آن فوتبالیست است. در حالی که بسیاری از همین فوتبالیست ها در زمان حضورشان در آن تیم ها با انجام مصاحبه های نه چندان اخلاقی و کری خوانی ناشایست تلاش در نشان دادن تعصب خود می کردند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1471001
ارسال نظر

موضوعات داغ