دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان همدان از تعطیلی چهار شعب بانکی استان به علت ابتلای کارکنان به کروناویروس خبر داد.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان همدان از تعطیلی چهار شعبه بانکی استان به علت ابتلای کارکنان به کروناویروس خبر داد و گفت: در استان همدان چهار شعبه از بانک های مختلف به علت ابتلای کارمندان به کرونا تعطیل هستند.

به گزارش جماران، محمد طوماسی اظهار کرد: تاکنون ۲۱۴ نفر از کارمندان بانک های استان همدان به بیماری کرونا درگیر شده‌اند و برای حفظ سلامت کارکنان و مراجعان شعب درگیر تعطیل شدند.

وی درباره زمان بازگشایی شعب تعطیل، تصریح کرد: تا زمانی که تست سلامت کارمندان گرفته شود و پرشک معتمد تأیید کند که ناقل نیستند، این شعب تعطیل خواهند بود.

طوماسی با تأکید بر استفاده از بانکداری الکترونیک، خاطرنشان کرد: تمامی بانک های استان بانکداری الکترونیک را با کیفیت های مختلف دارند و هیچ بانکی نیست که از بانکداری الکترونیک بی نصیب باشد بنابراین به شهروندان توصیه می‌کنیم برای حفظ سلامت خود و سایرین از طریق بانکداری الکترونیک امور بانکی خود را انجام دهند.

وی با بیان اینکه با مراجعات حضوری به بانک ها خود مردم نیز در معرض خطر خواهند بود، ادامه داد: ۷۰ درصد از کارهای بانکی نیاز به حضور در شعب ندارد اما متأسفانه برخی به دلایل مختلف در شعب حاضر می‌شوند این در حالیست که با حضور در شعب بانکی سلامت خود را نیز به خطر می‌اندازند.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان همدان یادآور شد: همچنان به تمامی بانک ها رعایت نکات بهداشتی و پروتکل‌های ستاد مقابله با کرونا ابلاغ شده است و کارکنان و مراجعان بانک ها موظف به استفاده از ماسک و دستکش هستند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.