سید سعید شاهرخی روز چهارشنبه با حضور در تیپ ۳۲ انصارالحسین(ع) استان همدان بیان کرد: ارتباط سپاه همدان با دستگاه‌های اجرایی باعث هم‌افزایی بیشتری در استان می شود و می توان با نیروی بیشتر و قوی‌تر به جنگ مشکلات مردم رفت.

وی به بیان اهمیت نقش و جایگاه سپاه پاسداران در فکر و فرهنگ انقلاب اسلامی ایران پرداخت و افزود: هرچقدر از شکل‌گیری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکنون به نقش‌آفرینی و کوشش‌های مجاهدانه این عزیزان در همه عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی نگاهی بیاندازیم، بیشتر به این جمله رهبر معظم انقلاب پی خواهیم برد که فرمودند: «اگر سپاه نبود کشور هم نبود».

استاندار همدان ادامه داد: در این جمله نکات بسیار مهمی نهفته است که بدون توجه به آن حقیقت وجودی سپاه پاسداران را درنمی یابیم. 

شاهرخی با تشکر از نیروهای تیپ ۳۲ انصارالحسین(ع) به خاطر اقدامات جهادی که در «ازگله» کرمانشاه انجام دادند، گفت: مفتخریم که عزیزانی انقلابی در درون دستگاه انقلاب اسلامی حضور دارند و در همه حال کمک‌رسان و حلال مشکلات و دغدغه‌های مردم هستند.
 
وی با تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم افزود: با توجه به شرایط کنونی، آنچه ضرورت دارد، تبعیت و حرکت پشت سر رهبر معظم انقلاب است.

در این آیین از خانواده و فرزندان شهید مدافع حرم احمد شوهانی تجلیل شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.