الله کرم شهگل روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با بضاعت مالی ناچیز و استفاده از کاراته کاهای بومی در لیگ برتر کشور گام گذاشته ایم و در میان ناباوری حریفان توانسته ایم صدر جدول را تصاحب کنیم.

وی بیان کرد: لیگ برتر کاراته با حضور ۲۴ تیم در ۶ گروه چهار تیمی برگزار می‌شود و تیم کبودراهنگ در گروه سه قرار دارد.

شهگل اضافه کرد: در هفته دوم این مسابقات توانستیم ۱۶ بر ۹ قزوین را شکست دهیم و صدر جدول را تصاحب کنیم که عملکرد درخشانی به شمار می‌رود.

سرمربی تیم کاراته کبودراهنگ خاطرنشان کرد: اعضای تیم ما اغلب از روستاهای اطراف کبودراهنگ هستند که نشان می دهد این شهرستان ظرفیت بسیار بالایی در کاراته دارد و در صورت سرمایه‌گذاری مناسب رشد قابل توجهی خواهند داشت.

وی اظهار داشت: لیگ برتر در رده سنی جوانان و زیر ۲۱ سال برگزار می‌شود و اغلب تیم ها با سرمایه گذاری لازم از بازیکنان ملی پوش و قهرمان استفاده می کنند اما تیم ما با همین داشته ها توانسته در سطح بالا برابر حریفان به مبارزه بپردازد.

شهگل افزود: همین درخشش ها سبب شده تا شگفتی ساز لیگ لقب بگیریم و در بخش بانوان هم معتقدم این شهرستان در حدتوان ظاهر شده است.

وی رویارویی با تیم هایی که بیش از ۲۰۰ میلیون تومان هزینه کرده اند را افتخار بزرگ برای کاراته کبودراهنگ در کسب نتایج مطلوب دانست و گفت: حتی در صورت صعود از مرحله مقدماتی هم شگفتی ساز خواهیم بود هر چند تاکنون نیز نتایج بسیار مطلوبی کسب کرده ایم.

شهگل با اشاره به اینکه کل بودجه هزینه شده تیم کبودراهنگ به اندازه یک ملی پوش سایر تیم های مدعی نیست، گفت: البته مسوولان اجرایی برای حمایت از تیم قول هایی داده اند که امیدوارم عملی شود چرا که تاکنون از جیب شخصی برای تیم هزینه کرده ام.

وی بیان کرد: تیم دست و پا بسته ای در لیگ برتر نبوده ایم و امیدوارم بتوانیم با صعود به مرحله دوم شگفتی دیگر را در بین تیم های پرهزینه و مدعی مسابقات رقم بزنیم.

سرمربی تیم کبودراهنگ با قدردانی از سلطانی و داوودی دیگر مربیان کاراته کبودراهنگ گفت: سال قبل نیز توانستیم جزو ۱۶ تیم برتر مسابقات قرار بگیریم و در نهایت حذف شدیم.

وی افزود: جزو معدود تیم هایی هستیم که از نفرات بومی استفاده می کنیم اما از نظر سرمایه مالی پایین ترین تیم در این دوره از بازی ها هستیم.

 کبودراهنگ قطب اصلی کاراته استان همدان است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.