شهردار همدان با بیان اینکه عملیات اجرایی ساخت سایت‌موزه میدان مرکزی همدان از 15 روز پیش به طور جدی آغاز شده است، گفت: ساختمان موزه قبل از آغاز فصل سرما به میراث فرهنگی تحویل داده می شود.
عباس صوفی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه ساخت سایت‌موزه میدان امام خمینی(ره) همدان که به علت برخی مشکلات متوقف شده بود، با تجهیز کارگاه، عملیات اجرای آن دوباره آغاز شده است، اظهار کرد: عملیات اجرایی ساخت این سایت‌موزه از 15 روز پیش به طور جدی آغاز شده و قبل از آغاز فصل سرما ساختمان اصلی ساخته شده و برای انجام سایر امور مربوط به موزه به میراث فرهنگی تحویل داده می شود.
وی با بیان اینکه طراحی و نظارت بر ساخت این موزه با میراث فرهنگی است و اجرا و ساخت آن زیرنظر شهرداری انجام می شود، افزود: موقعیت ممتاز این موزه در مرکز شهر می تواند بیش از پیش به جذب گردشگر داخلی و خارجی کمک کند.
شهردار همدان با بیان اینکه این سایت‌موزه‌ ساده و با هویت تاریخی احداث می شود، عنوان کرد: 2 میلیارد و 800 میلیون تومان بودجه به این پروژه اختصاص داده شده است.
صوفی با بیان اینکه طرح موزه دارای ویژگی های خاص بوده و متناسب با میدان امام طراحی شده است، گفت: 2 میلیارد تومان اعتبار از بودجه بازآفرینی مسکن و شهرسازی به شهرداری ارائه شد.عکس از: مهدیه قادری، عکاس ایسنا، منطقه همدان
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.