فرمانده انتظامی مازندران از کشف 47 دستگاه تجهیزات فنی و متعلقات بیت کوین به ارزش تقریبی 6 میلیارد ریال در بهشهر خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، سردارسید محمود میرفیضی در مورد جزیئات این خبر، گفت: در اجرای طرح جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد با مفسدان اقتصادی، ماموران فرماندهی انتظامی بهشهر با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی 1 نفراز مخلان امنیت اقتصادی در آن شهرستان شدند.

وی تصریح کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی شهرستان بهشهر متهم را که با مقاصد سودجویانه اقدام به نصب دستگاه های تولید ارز دیجیتال (بیت کویین) در یکی از یک واحد های صنعتی این شهرستان کرده بودند، شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مازندران از کشف 47 دستگاه تجهیزات فنی بیت کوین و 18 دستگاه ماینر در بازدید از محل خبر داد و افزود: برابر نظر کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده بالغ بر 6 میلیارد ریال برآورد شده است.

سردار میر فیضی تاکید مقام معظم رهبری در شعار سال بر رونق تولید را فرصت مغتنمی برای پیشرفت و توسعه کشور عنوان کرد و گفت: مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی گامی موثر در حمایت از تولید داخلی و سرمایه گذاری داخلی است.

وی پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت های اقتصادی غیر قانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و تصریح کرد: خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه ها و افزایش بیکاری است.


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.