نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه مذاکره با آمریکا آب در هاون کوبیدن است بر ملی شدن دریا تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،آیت الله نورالله طبرسی در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه امروز ساری به دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت :  انقلاب اسلامی ما را در میان دیگر کشورها الگو کرده است.

وی افزود: تحریم های ناجوانمردانه آمریکا علیه ایران در اراده مصمم مردم ایران بی تاثیر است.هر چند شرایط سختی است اما مردم ایران از همان ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون با تحریم های ظالمانه آمریکا بیگانه نیستند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه مذاکره با آمریکا از ابتدا بی نتیجه بوده است گفت: مذاکره با آمریکا آب در هاون کوبیدن است.

وی با تاکید بر اینکه مردم ما در مقابل تمامی این فشارها مقاومت می کنند ،تصریح کرد:اگر چه برخی از مدیریت های ما  ضعیف است و مشکل تنظیم بازار و بیکاری در جامعه مشهود است اما مردم ما نظام و رهبرشان را دوست داشته و گوش به فرمان ولی فقیه هستند.

آیت الله نورالله طبرسی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران با وجود شهدای گرانقدر و تحمل رنج و مصائب فراوان چرا باید به وعده های دروغین آمریکا ، انگلیس و اسرائیل دل ببندد؛ ایران در برابر همه مشکلات مقاومت می کند تا هدفش را ثابت کند.

وی در بخش دیگر از سخنانش به ظرفیت های گردشگری و جاذبه های طبیعی استان مازندران شامل کوه،جنگل و دریا اشاره کرد و گفت: با توجه به در پیش بودن فصل تابستان و حضور مسافران و گردشگران به این مناطق ،باید چشمان بیدار نهادهای انقلابی و مسئولان اجرایی مراقب بد حجابی ها و ناهنجاریها باشد.

آیت الله طبرسی ادامه داد: مازندران استان ولایی و سرزمین علویان است نباید ارزش های ما مورد بی مهری قرار بگیرد.اگر مسئولان ما این مناظر را مشاهده کرده و واکنش نشان ندادند مورد عتاب قرار می گیرند ؛ اما مسئولان ما بیدار بوده و با هرگونه هنجار شکنی مقابله می کنند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر ملی شدن دریا تصریح کرد: مکاتبات و تلاش های گسترده ای در خصوص ملی شدن دریا و توجه ملی به دریا در سالهای گذشته صورت گرفته که تاکنون نتیجه ای نداشته است.

وی افزود: اگر دریا متولی مشخصی داشته و از بودجه ملی برخوردار شود یقینا شرایط پاسداری و ساماندهی از این نعمت الهی بهتر خواهد بود.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.