اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حسین حسن نژاد روز شنبه در کارگروه تخصصی بانوان و خانواده مازندران با اظهار این که نبود سند بالادستی خود تبدیل به بخشی از مشکل استان شده است ، افزود : نبود چنین سندی باعث شده تا اطلاعات جامع و دقیقی از مسائل به دست نیاید تا به فراخور آن اقدامات هم پیاده شود .
معاون استاندار مازندران گفت : وجود سند کاری باعث می شود تا به محض این که دستگاهی از مسیر فاصله گرفت بلافاصله مشخص شده و در بازگشت به مسیر اصلی تسریع شود.
وی افزود : وجود سند بالادستی باعث می شود اقدامات دستگاهها مرتبط و همکار هم قابل ارزیابی باشد و هم در راستای اهداف و عملیات طراحی شده اجرایی شود.
حسن نژاد همچنین از کمبود اعتبار به عنوان مشکل دیگر یاد کرد و گفت : کمبود اعتبار حتی در شرایط عادی اقتصادی کشور هم ممکن است ایجاد شود ولی نباید اجرای برنامه ها و اسناد را تنها موکول به تخصیص اعتبار کرد که این حالت به نوعی فرار به جلو است.
وی افزود : در شرایط اینچنینی ، دستگاههای اجرایی براساس ظرفیت و امکاناتی که دارند می بایست در این زمینه کار و فعالیت کنند تا به نقطه موردنظر برسیم .
معاون استاندار مازندران سهم بانوان را در کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقای وضعیت موجود بسیار حائز اهمیت دانست و گفت : آسیب اجتماعی همچون طلاق با برگزاری 2 کارگاه آموزشی حل نمی شود مگر اینکه و برنامه ریزی صورت بگیرد .
وی اضافه کرد : سند ارتقای وضعیت بانوان از جمله اسناد مهمی است که می تواند در رفع مشکلات این قشر تاثیر بگذارد .
2096/1654
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.