اخبار مرتبط

حجت الاسلام مهدی سرلک روز پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: لازمه پیروزی در جنگ‌ اقتصادی تکیه بر نیروی جوان و متخصص است و اگر قصد ورود به میدان جنگ اقتصادی را داریم بایستی گوش به فرمان رهبری و تکیه بر قدرت داخلی که همان جوانگرایی است باشیم.

وی اظهار داشت: تریبون رسمی مطالبات رهبری و مردم تریبون نماز جمعه است و ائمه جمعه بایستی در سال جهش تولید مطالبه رهبری و مردم را که جهش تولید است از مسوولان طلب کنند.
وی تصریح کرد: در تبیین شعار سال بایستی مسوولان در حوزه کاری خود به مردم گزارش ارائه دهند و از جایگاه مسوولیت خود به درستی برای تحقق  شعار سال هزینه کنند.
امام جمعه  الیگودرز تصریح کرد: ائمه جمعه سراسر کشور به عنوان نمایندگان مقام معظم رهبری باید تلاش کنند شعار سال به درستی در کشور تبیین شود و در تحقق آن پیش قدم و یار و یاور تولید کنندگان و صنایع باشند.
حجت الاسلام سرلک اظهار کرد: همه مسوولان بخصوص مدیرانی که بیشتر در بخش تولید و اشتغال فعالیت دارند بایستی در تحقق شعار سال  پیشگام باشند و گوی سبقت را از همدیگر بربایند.
وی اظهار  داشت: جهش تولید با همایش و جلسات کلیشه ای محقق نمی شود بلکه شرط رسیدن به این آرمان برنامه ریزی دقیق، کار جهادی و پاسخگویی درست مسوولان  و نیز هدفمند کار کردن صاحبان صنایع است و تولید کنتدگان و فعالان اقتصادی باید در این زمینه پیشقدم باشند.
وی با اشاره به اقدامات خوب سالهای قبل در راستای تحقق شعار سال گفت: بیان رهبری را تشریفاتی نمیدانیم و یقین داریم این نامگذاری بکلی روند برنامه ریزی را عوض می کند به طوریکه می توان با تحقق شعار سال، کشور را از بند گرفتاری و وابستگی به بیگانگان رها کرد.
امام جمعه الیگودرز گفت: خوشبختانه کشور در همه زمینه ها بر جهان غالب شده و به همین دلیل دشمن روی مسایل اقتصادی تمرکز کرده و قصد دارد از این طریق ما را شکست دهد.

حجت الاسلام سرلک تصریح کرد: خط و مشی رهبری و دغدغه ای که ایشان برای تولید واقتصاد دارند کاملا حساب شده و راهبردی است چرا که دشمن نقطه ضعف  ما را  در اقتصاد یافته است.
وی گفت: اگر ما بتوانیم در عرصه اقتصادی پیروز شویم و وابستگی خودمان را به بیگانگان کم کنیم به آرمان واقعی خودمان رسیده ایم .
الیگودرز در شرق لرستان قرار دارد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.