مدیر مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی اصفهان خواستار همکاری و مشارکت هر چه بیشتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) برای ترویج اندیشه و گفتمان امام خمینی(س) شد.

حجت الاسلام و المسلمین عباس کمساری مدیر مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی اصفهان با  حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش جماران، حجت الاسلام و المسلمین عباس کمساری در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از برگزاری  جشنواره تئاتر روح الله  در سال های 96 و 97، اهداف، موضوع جشنواره،  بخش های مختلف جشنواره، تعداد آثار رسیده و متون تولید شده با موضوع امام (س)،  در خصوص  برگزاری سومین دوره این جشنواره  در اسفند سال جاری نیز توضیحاتی بیان کرد.

وی همچنین خواستار همکاری و مشارکت هر چه بیشتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) برای ترویج اندیشه و گفتمان امام خمینی(س) شد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری برگزاری جشنواره  تئاتر روح الله و استفاده از هنر تئاتر در راستای ترویج اندیشه امام (س)  توسط مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) را  حرکت بسیار خوب، ارزشمند و هوشمندانه دانست و از آمادگی کامل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان جهت مشارکت و تنظیم تفاهم نامه همکاری با مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی خبر داد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.