عنایت الله رحیمی عصر یکشنبه در دیدار با سعید فتاحی مسئول سازمان لیگ فوتبال بیان داشت: در حال رایزنی برای همکاری با کشور قطر در میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ هستیم.

وی اضافه کرد: ورزشگاه ۵۰ هزار نفری پارس شیراز می تواند به عنوان یک دهکده ورزشی برای برگزاری رقابت های بزرگ باشد و برای محقق شدن این امر نیاز به مشارکت بخش خصوصی هست.

استاندار فارس ادامه داد: از دیگر برنامه ها که در دستور کار قرار دارد،  توسعه زیر ساخت های ورزشی در رشته های مختلف است تا بتوان زمینه موفقیت‌های تیمهای ورزشی را فراهم کرد.

مسئول سازمان لیگ فوتبال : عملیات تعوض چمن ورزشگاه پارس پیشرفت خوبی داشته است

سعید فتاحی مسئول سازمان لیگ فوتبال هم گفت: از ورزشگاه پارس بازدید شد، علاوه بر تعویض چمن، کارهای دیگری هم باید تا پیش از فینال جام حذفی انجام شود که می توان به جایگاه فروش بلیت و گیت ورودی اشاره کرد.

وی افزود: ورزشگاه پارس یکی از ورزشگاه های زیبای کشور است که ظرفیت پذیرش ۵۰ هزار تماشاگر دارد و می توان شاهد برگزاری یک فینال جذاب بود.

فتاحی  ادامه داد: از بین ورزشگاه‌هایی که ظرفیت ۵۰ هزار نفری همچون پارس شیراز دارند ورزشگاه های نقش جهان اصفهان، یادگار امام تبریز، آزادی تهران و  امام رضا مشهد هستند که قرعه کشی و ورزشگاه پارس شیراز به قید قرعه انتخاب شد.

جایگاه فارس در لیگ برتر فوتبال خالی است

مسئول سازمان لیگ فوتبال افزود: جایگاه فارس در لیگ برتر خالی است و امیدوارم یکی از نمایندگان این استان به سطح اول فوتبال کشور صعود کند تا فینال جام حذفی در شیراز با شور و نشاط بیشتری برگزار شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.