رضا بدیعی فرد روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پارسال یک سایت غیرمجاز و جعلی حدود 700 بلیت به مسافران فروخته بود که خریداران بلیت ها پس از مراجعه به فرودگاه متوجه شدند که هیچ رزرو صندلی برای آنها انجام نشده است.
وی افزود: البته این فرد توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد اما به شهروندان توصیه می شود که فقط از طریق سایت ها و دفاتر خدمات مسافرتی معتبر و مجاز اقدام به خرید بلیت کنند.
این مقام مسئول اظهار داشت: نام و آدرس آژانس ها و شرکت های خدمات مسافرت هوایی معتبر در سایت سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس www.cao.ir برای آگاهی شهروندان قرار داده شده است.

**آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی هستیم
مدیرکل فرودگاه های استان فارس گفت: تمام عوامل و مجموعه های فعال در فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز و دیگر فرودگاه های این استان آماده استقبال از مسافران و میهمانان نوروزی هستند.
بدیعی فرد افزود: هر سال و قبل از آغاز تعطیلات نوروز، ضمن تشکیل کمیته تسهیلات فرودگاهی، جلسات هماهنگی با ایرلاین ها و مجموعه های حاکمیتی مستقر در فرودگاه برگزار می شود تا ضمن انتقال دستورالعمل های ابلاغی ستاد سفرهای نوروزی شرکت فرودگاه های کشور به آنها، نسبت به تامین و رفع نیازها و مشکلاتی که از سوی آنها بیان می شود نیز اقدام شود.
وی گفت: در بحث زیباسازی و فضاسازی محیط پیرامونی فرودگاه و همچنین فضای داخل پایانه های مسافری نیز اقداماتی انجام شده و امسال نیز همانند سال های قبل، سفره هفت سین در فرودگاه چیده خواهد شد.
مدیرکل فرودگاه های فارس تصریح کرد: همچنین در لحظه تحویل سال شاهد اجرای موسیقی سنتی و دیگر آیین های مرتبط با نوروز در فرودگاه بین المللی شیراز خواهیم بود.
بدیعی فرد گفت: در این ایام نظارت بر فعالیت تاکسی های فرودگاه و همچنین غرفه های مستقر در فرودگاه نیز به صورت جدی تر دنبال و با هرگونه تخلفی با جدیت برخورد می شود.
6122/ 2027
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.