به گزارش ایرنا سیدعبدالحسین سجادی روز پنجشنبه در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد که با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان، خیران و معتمدان در سالن اجتماعات فرمانداری نیمروز برگزار شد، اظهار داشت: وقتی خیران در مراسم و مناسبت‌ های مختلفی مانند جشن گلریزان حضور فعالی دارند و برای آزادی زندانیان مجدانه تلاش می‌کنند نشان دهنده احساس تکلیف و وظیفه شان در قبال زندانیان و خانواده‌های آنان است.
وی گفت: آزادی 141 زندانی غیرعمد استان در سال گذشته شاید آمار چشمگیری نباشد اما وقتی می بینیم 141 خانواده با بازگشت سرپرستشان بسیار شادمان می شوند آنگاه کار بزرگ خیران نمود پیدا می کند.
مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان افزود: انقلاب شکوهمند اسلامی هدیه الهی و نعمتی برای مردم و جامعه بود که بر پایه دین مبین اسلام، عالیترین و بهترین مدل انسان سازی را ارائه می کند و تمامی تکالیف بشریت را بر اساس دین تنظیم کرده است.
وی ابراز امیدواری کرد: حرکت نیکوکارانه خیران نمونه و الگویی برای تکرار و استمرار این حرکت در طول سال باشد.
آریایی فر معاون عمرانی فرماندار شهرستان نیمروز نیز در این مراسم با بیان اینکه بزرگترین اقدام هر انسان مشارکت در کارهای حسنه و خیرخواهانه است، بیان کرد: مهم نیست هر کسی چه میزان به جشن گلریزان و آزادسازی زندانیان غیرعمد کمک کند بلکه مهم نفس عمل خیر و حضور فعال در امور خیریه است.
9923 **6081
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.