اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سردار محمد قنبری روز یکشنبه در این باره اظهار داشت: بامداد روز گذشته در پی کسب خبری مبنی بر جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در عقبه مرزی شهرستان سراوان بلافاصله تیم هایی از پلیس مبارزه با مواد مخدر وارد عمل شدند.
وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان سراوان پس از 12ساعت کمین در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان؛ سرانجام عصر روز گذشته خودرو حامل مواد مخدر را که یک دستگاه تویوتا قرمز رنگ بود در حوالی شهر 'جالق 'شناسایی و دستور ایست صادر کردند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه راننده خودرو بدون توجه به دستور ایست ماموران بر سرعت خود افزود و از محل متواری شد تصریح کرد: ماموران پس از تعقیب و گریزی موفق به توقیف خودرو مورد نظر شدند.
وی با اشاره به دستگیری 2 سوداگر مرگ در این عملیات بیان کرد: در پاک سازی منطقه و خودرو متهمان ، یک تن و 680 کیلو و 400 گرم تریاک، 53 کیلو و 900 گرم مرفین، 19کیلو و 560 گرم حشیش، 8 کیلو و 200 گرم هروئین و 2 کیلو و 600 گرم سایر مواد مخدر کشف شد.
سردار قنبری با تقدیر از عملکرد خوب پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان در متلاشی کردن این باند حرفه ای قاچاق خاطر نشان کرد: تلاش برای دستگیری اعضای متواری این باند ادامه دارد.
به گزارش ایرنا سراوان از توابع سیستان و بلوچستان در 347 کیلومتری جنوب شرق زاهدان مرکز این استان و در همسایگی کشور پاکستان واقع شده است.
3213**6081
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.