آیین بزرگداشت دکتر علی محمد حاضری صبح روز دوشنبه (19 مهر 1400) از سوی گروه جامعه شناسی دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

آیین بزرگداشت استاد پیشکسوت جامعه شناسی «علی محمد حاضری»، در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

به گزارش جماران، آیین بزرگداشت علی محمد حاضری، عضو بازنشسته هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس، از ساعت 10 تا 12 پیش از ظهر فردا(دوشنبه 19 مهر 1400) در تالار دکتر شکویی دانشکده علوم انسانی دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

دکتر علی محمد حاضری بهمن ماه 99 از هیأت علمی گروه جامعه شناسی دانشگاه تربیت مدرس بازنشسته شده ولی مراسم تجلیل و قدردانی از نقش و خدماتی که او در دوره خدمت به گروه جامعه شناسی دانشگاه تربیت مدرس داشته، به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا، تا کنون به تأخیر افتاده است.

افرادی مثل دکتر نقتی آزاد ارمکی(عضو هیأت علمی دانشگاه تهران) و دکتر سیدحسین سراج زاده(عضو هیأت علمی دانشگاه خوارزمی) و چند نفر از اعضای هیأت علمی گروه جامعه شناسی دانشگاه تربیت مدرس از جمله سخنرانان این مراسم هستند.

گفتنی است، امکان حضور مجازی در مراسم بزرگداشت دکتر علی محمد حاضری فراهم شده و کسانی که امکان حضور فیزیکی در این مراسم را ندارند نیز می توانند از طریق لینک bbb.modares.ac.ir/b/lad-kbr-pwp4d1 به صورت مجازی در این برنامه شرکت کنند.

بزرگداشت دکتر علی محمد حاضری

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.