رئیسی رئیس جمهوری در جلسه امروز هیات وزیران به سازمان برنامه و بودجه کشور دستور داد مطالبات همه ایثارگران چنان که در قانون پیش بینی شده است، پرداخت شود و تاکید کرد: باید از زحمات و تلاش های طاقت فرسایی که این عزیزان برای اقتدار ایران اسلامی متحمل شدند متشکر باشیم.

به گزارش جماران؛ جلسه روز یکشنبه هیات دولت به ریاست  سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار شد و رئیس جمهور در این جلسه با اشاره به تعطیلی اضطراری ۵ روزه با هدف مهار موج پنج کرونا در کشور، خطاب به اعضای دولت گفت: این تعطیلات نباید وقفه ای درخدمت رسانی و انجام وظایف دستگاه ها ایجاد کند.

رئیسی تاکید کرد: در دوره انتقالی از دولت دوازدهم به دولت سیزدهم، همه دستگاه ها باید با جدیت به کار و خدمت اهتمام ورزند.

رئیس جمهور در ادامه با گرامیداشت سالگرد ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، گفت: باید از زحمات و تلاش های طاقت فرسایی که این عزیزان برای اقتدار ایران اسلامی متحمل شدند متشکر باشیم

رئیسی، اظهار داشت: همیشه آرزوی توفیق، سلامت و عزت این عزیزان را داریم و رسیدگی به وضعیت آزادگان و توجه به آنها و مشاغل شان مسئولیتی است که بر عهده همه ماست .

رئیس جمهور تاکید کرد: قدردانی از این عزیزان این است که به مسائل و مشکلات آنان توجه کنیم، همه ما در این رابطه مسئولیت داریم بویژه بخش هایی مانند بنیاد شهید و بخش های دیگر که مسئولیت مستقیم دارند.

رئیسی همچنین در جلسه امروز هیات وزیران به سازمان برنامه و بودجه کشور دستور داد مطالبات همه ایثارگران عزیز چنان که در قانون پیش بینی شده است، پرداخت شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.