سید محمد ناظم رضوی روز چهارشنبه در نشست شورای توسعه راهبردی استان سمنان در سالن غدیر استانداری افزود: اعطای سمنان کارت برای خدمات‌رسانی به شهروندان به منظور اجرای طرح دولت الکترونیک و هوشمندسازی شهر سمنان انجام می‌شود.

وی بدون اشاره به زمان اجرای این طرح در مرکز استان سمنان، گفت: این کارت به عنوان کیف پول خرد در خریدهای روزانه مردم می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد و شهروندان از تسهیلات این کارت بهره‌مند می‌شوند.

شهردار سمنان ادامه داد: شهروندان می‌تواند برای استفاده از شهربازی، سینما، ناوگان عمومی درون شهری، خودروی‌های سبک و سنگین مسافربری و دیگر موارد خدمات‌رسانی از سمنان کارت استفاده کنند.

ناظم رضوی تصریح کرد: شهروندان در صورت اجرای این طرح و دریافت سمنان کارت در طرح تفکیک زباله از در منازل اقدام کنند و کارت مذکور با فروش زباله‌های تفکیک شده شارژ می شود.

وی اضافه کرد: پایش تصویری و رادیو پیام به منظور کنترل ترافیک در هفته‌های آینده با رفع مشکلات زیرساختی در شهر سمنان به بهره‌برداری می رسد.

شهردار سمنان گفت: هوشمندسازی شهر سمنان رویکردی مثبت برای توسعه و افزایش رفاه شهروندان خواهد بود که شهرداری با جدیت پیگیر این موضوع است.

در این نشست با حضور حشمت الله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در ارتباط با اجرای طرح شهر هوشمند و توسعه دولت الکترونیک، شفاف‌سازی در تعداد کارمندان دولت و مسایل زیرساختی شهرستان‌های استان بحث و تبادل نظر شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.