ابوالفضل عباسچیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همکاری همه دستگاه ها با جریان سرمایه گذاری عالی بوده و تعامل خوبی در این زمینه برقرار است.
وی یادآورشد: ما در مرکز خدمات با 23 دستگاه اجرایی به طور کامل در ارتباط و در تعامل هستیم و نمایندگان تام الاختیار آنها در مرکز، هر لحظه که مرکز اراده کند، حضور می یابند.
عباسچیان اظهار کرد: در رابطه با برنامه هایی که در مرکز انجام می شود، می توان مدعی شد که برنامه همه این دستگاه های اجرایی است.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان گفت: این بدان معناست که برنامه ای طراحی و پیش بینی شده است که توان دستگاه های اجرایی هم در آن لحاظ شده است اما برای اجرای آن همه 23 دستگاه باید تعامل و ارتباط داشته باشند.
وی تاکید کرد: بر اساس همین برنامه ریزی ها سعی می کنیم، صنایعی مستقر شوند که نیاز آبی کمتر یا تکنولوژی بالایی داشته باشند.
عباسچیان خاطرنشان کرد: نکته ای که هست محیط کسب و کار زنجان به نسبت سایر استان ها عالی، انسجام یافته و تقویت شده است.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان گفت: شاید به جرات بتوان گفت که ما پنج برنامه کلی در مرکز داریم که هر یک نزدیک 12 برنامه عملیاتی دارند و در مجموع 60 برنامه عملیاتی در دستور کار قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: از این 60 برنامه، فقط 40 مورد در خصوص بهبود فضای کسب و کار است آن نقشه راه سرمایه گذاری طراحی شده نه فقط در استان که کل در کشور در بهبود فضای کسب و کار موثر خواهد بود.
عباسچیان ادامه داد: تمام دستگاه ها در اجرای این 40 برنامه دخیل هستند و مشارکت قابل قبولی دارند.
3001/6085
خبرنگار: مینا افشاری ** انتشار دهنده: رویا رفیعی
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.