رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان امروز(دوشنبه 30 تیرماه) اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته 28 نفر به آمار مبتلایان به کرونا در این استان افزوده شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ نفر به آمار مبتلایان به کرونا در استان زنجان افزوده شده است.

به گزارش جماران، پرویز قزلباش با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ نفر به آمار مبتلایان به کرونا در استان زنجان افزوده شده است، گفت: در مجموع تاکنون تست کرونای ۲ هزار و ۴۸۹ نفر بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی مثبت اعلام شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان افزود: در حال حاضر ۶۲۳ نفر به علت ابتلاء به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان زنجان بستری شده اند.

قزلباش با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته پنج نفر در استان زنجان بر اثر ابتلاء به بیماری کرونا جان باختند، گفت: در مجموع تاکنون ۲۵۵ نفر به علت ابتلاء به این ویروس در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی با بیان اینکه ۲۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته بهبود یافته اند، افزود: از مجموع بیماران مبتلا به این ویروس هم تا به امروز ۲ هزار و ۳۸ نفر با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

قزلباش گفت: تاکنون ۷ هزار و ۵۷۴ نفر به علت مشکوک بودن به این ویروس در مراکز درمانی استان نمونه برداری و بستری شده‌اند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.