معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: اعتماد مردم، مهم‌ترین عامل جذب خیرین است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، خدابخش مرادی‌نافچی ظهر امروز در همایش کشوری پیشگامان آیین محبت، اظهار کرد: اعتماد مردم، بالاترین عامل جذب، جلب و حمایت از موسسه‌های خیریه است. ساختمان موسسه‌های خیریه باید شیشه‌ای باشد تا بتواند اعتماد مردم را به دست آورد

 

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان نیز در ادامه این همایش گفت: استان زنجان بهشت خیرین است.

 

پرویز قزلباش اظهار کرد: کار خیر به طور دائم نیازمند یادگیری و یاد دادن است. اتفاقی که در کشور در بحث خیرین سمن‌های سلامت افتاده، موجب مباهات کشور است اما اتفاقی که در استان زنجان در این بحث افتاده است، ویژگی‌های خاصی دارد که این ویژگی‌ها سبب شده تا زنجان را بهشت خیرین نام‌گذاری کنند.

 

وی یادآور شد: مردم با توانمندی، اتحاد و همدلی، خیرین و موسسات خیریه را در حوزه سلامت ایجاد کرده‌اند که توام با نوآوری، ابتکار و خلاقیت ساماندهی می‌شود و حرکت در جهت الگوبرداری است.

 

این مسئول ادامه داد: خیرین حوزه سلامت در سراسر کشور با انگیزه و انسجام در این راستا حرکت می‌کنند و از داشته‌های مادی و معنوی خود در جهت سلامت افراد به کار می‌گیرند و تجربیات خود را در اختیار این همایش می‌گذارند. هدف از تشکیل این همایش، تاکید بر نیاز جامعه بر حضور خیرین و مشارکت هر چه بیشتر آنان در جهت توسعه پایدار است.


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.