اخبار مرتبط

با حضور جمعی از مسئولان استان زنجان نخستین واحد استانی پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی افتتاح شد.

به گزارش ایلنا از زنجان، نخستین واحد استانی پارک علم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، با حضور مدیران کشوری و استانی در جهاد دانشگاهی زنجان برگزار شد.

استاندار زنجان در افتتاحیه پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی در سخنانی جهاد دانشگاهی را تنها مرکز دانشگاهی کاربردی دانست و افزود: جهاد دانشگاهی تنها مرکز دانشگاهی کاربردی است که اولین مرکز ناباروری از نظر علم تکنولوژی در صنایع پزشکی هایتک توسط این نهاد انجام شده است.

فتح اله حقیقی پشت میز نشینی را از بزرگترین مشکلات کشور دانست و گفت: یکی از بزرگترین مشکلات کشور پشت میز نشینی است و در این راستا باید اقداماتی انجام دهیم که این فرهنگ غالب در کشور نسبت به اشتغال تغییر کند.

مقام عالی استان در ادامه بیان داشت: کشور ایران از نظر اقتصادی مبتنی بر فناوری اطلاعات است که جایگاه برتر در دنیا و در منطقه اول است.

استاندار زنجان با بیان اینکه تبدیل مسائل اجتماعی به ثروت کار سختی محسوب می‌شود، اظهار داشت: برای تبدیل مسائل اجتماعی به ثروت بایستی کیفیت به کمیت تبدیل شود و در عین حال ثروت سازی از مسائل فرهنگی و اجتماعی اقدام بسیار برجسته ای است که تبدیل آن به فرهنگ غالب ، کار دشواری است؛ باید به این باور رسید که از مسائل اجتماعی هم می‌توان ثروت تولید کرد‌.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.