فرماندار ویژه آبادان از آغاز بازشماری 26 درصد از صندوق های اخذ رأی ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر آبادان به دلیل اعتراض برخی از نامزدهای این انتخابات خبر داد.

معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت: بازشماری ۲۶ درصد از صندوق‌های اخذ رای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر آبادان، با اعتراض برخی از نامزدهای انتخاباتی آغاز شد.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، سید زین‌العابدین موسوی روز شنبه بیان کرد: پس از نشست ۶ ساعته مشترک بین هیات‌های اجرایی و نظارت انتخابات در آبادان، و بررسی و بحث پیرامون بازشماری صندوق‌های مورد اعتراض، بازشماری ۲۶ درصد از کل  صندوق‌های رای گیری نهایی شد. 

وی افزود: ۶ گروه متشکل از هیات‌های اجرایی و نظارت و بازرسی با حضور نمایندگان دادستان و اداره اطلاعات و نماینده امام جمعه تشکیل شده و کار بازشماری انجام می‌شود. 

فرماندار ویژه آبادان گفت: از منتخبان اعلام شده نیز دعوت شده  بر بازشماری آرا نظارت کنند تا هیچ شبهه‌ای در خصوص صندوق‌های اخذ رای مطرح نباشد.

موسوی گفت: کار بازشماری آرای صندوق‌ها از ساعت ۱۷ روز شنبه آغاز شده است و نتیجه حاصله از بازشماری آرا در نتیجه نهایی اعمال می‌شود. 

 فرماندار ویژه آبادان افزود: یکی از مهمترین ابعاد صیانت از آرای مردم، رسیدگی به اعتراضات است و پس از مطابقت صورتجلسات بازشماری با صورت جلسات اصلی نتیجه نهایی اعلام خواهد شد که پس از اتمام کار به سمع و نظر مردم آبادان می‌رسد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.