اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا عبدالله یوسفی چهارشنبه شب در نشست کارگروه اقدام حل مشکلات تولید و توزیع مرغ با حضور مرغداران استان در شیروان بر رعایت قیمت مصوب مرغ و همراه بودن تمامی مدیران شهرستانی و همکاران بر تحقق سیاست های ابلاغی برای تثبیت قیمت تاکید کردند.
وی اظهار داشت: هرگونه تردد، حمل و نقل دام به خارج استان بدون مجوز دامپزشکی قاچاق محسوب شده و غیرقانونی است.
یوسفی در خصوص قیمت سبوس هم گفت: بر اساس مصوبات ابلاغی وزارت جهادکشاورزی تمامی سبوس های استحصالی باید در سامانه جهادکشاورزی ثبت و با قیمت مصوب کیلویی هشت هزار و 400 ریال در کارخانه توزیع شود.
فرماندار شیروان هم در این نشست گفت: مشکلاتی که برای توزیع مرغ در چند روز اخیر ایجاد شده بود ناشی از اختلاف نظر در قیمت گذاری و جو روانی و مراجعه همزمان مردم برای خرید مازاد بر نیاز خانوارها بود که با ورود استاندار و مذاکره با تولیدکنندگان در حال برطرف شدن است.
امین رضا مرآتی افزود: ما به عنوان مسئول ، باید از منافع مصرف کننده و تولید کننده همزمان حمایت کنیم و همه افراد اعم از تولیدکنندگان، توزیع کنندگان ، مردم و دستگاه های اجرایی در شهرستان و استان باید با هم همکاری کنند تا مشکلات حل شود.
در نشستی با حضور استاندار خراسان شمالی قیمت نهایی هر کیلوگرم گوشت مرغ در استان برای مصرف کننده 128 هزار و 500 ریال ، تعیین و مقرر شده توزیع آن در نوبت صبح و عصر و در ساعات معین انجام شود.
تاکنون 94 واحد مرغداری در خراسان شمالی راه اندازی شده است.
7186/ 6042
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.