مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری مشهد یکشنبه 12 مرداد ماه اعلام کرد: تاکنون 20 نفر از کارکنان آرامستان های مشهد به کرونا مبتلا شده اند.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری مشهد گفت: تا کنون ۲۰ نفر از کارکنان آرامستان‌های مشهد به کرونا مبتلا شده‌اند.

به گزارش جماران، حجت الاسلام حسین مهدوی دامغانی روز یکشنبه، با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری مشهد به منظور پاسخگویی به درخواست‌های مردمی افزود: از ابتدای اسفند ماه و همراه با شیوع ویروس کرونا، کار ویژه پرسنل سازمان‌ها نیز آغاز شد و کارکنان این سازمان در شرایط ویژه در حال خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.

وی اضافه کرد: طی این مدت بدون افزایش نیرو، ارائه خدمات توسط کارکنان این سازمان، سه برابر شده‌ است.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری مشهد گفت: آرامستان رضوان از اسفند پارسال، پذیرای اموات کرونایی شد اما متاسفانه با سه برابر شدن حجم کار در پی شدت گرفتن شیوع کرونا، به دلیل محدودیت‌هایی که در به کارگیری نیروی انسانی وجود دارد با همان تعداد کارکنان سابق و همان امکانات، مجبور به خدمت رسانی به شهروندان هستیم.

مهدوی افزود: محدودیت‌هایی از سوی ستاد کرونا برای ورود شهروندان به آرامستان‌ها، وضع شده‌است که همگان باید این موارد را رعایت کنند و به همراه اموات، تعداد محدودی از همراهان اجازه ورود به آرامستان‌ها را دارند.

وی ادامه داد: البته شهروندان به این موضوع اعتراض دارند و معتقدند که آرامستان‌ها فضای باز بوده و خطر انتقال ویروس در این مکان کمتر از فضاهای بسته است لذا درخواست کاهش محدودیت‌ها را دارند.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری مشهد گفت: این درخواست مردمی را به فرماندار منعکس کرده‌ایم تا در صورت امکان، محدودیت‌ها، برای حضور شهروندان صاحب عزا و همراهان اموات در آرامستان ها، کاهش یابد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.