اخبار مرتبط

منشور همدلی رسانه‌های خراسان رضوی به منظور ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی امروز سه‌شنبه در حاشیه نشست هم‌اندیشی استاندار خراسان رضوی و رسانه‌های استان به امضا رسید.

به گزارش ایلنا، در متن این منشور آمده است: با استعانت از حضرت امام رضا (ع) و در چارچوب تحقق رهنمودهای رهبر انقلاب در اقتصاد مقاومتی، اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی برای بستر سازی و تحقق اقتصاد مقاومتی را سرلوحه هدف و کار خویش قرار می‌دهیم و با هم‌افزایی، همدلی، اقدام هنرمندانه و گسترش مطالبه گری، گفتمان اقتصاد مقاومتی و مثلث توسعه اقتصادی را در خراسان رضوی نهادینه می‌کنیم.

همچنین این منشور مزین به بیانات رهبر انقلاب در جمع مسئولان جبهه فرهنگی انقلاب به این شرح  است: 'دفتر ما و وزارت کشور در این موضوع خیلی فعال شده‌اند. وزارت کشور گزارش‌ها و رصدهای مختلفی در این زمینه انجام می‌دهد. یکی از این گزارش‌ها در باره 'قلعه گنج' بود از نقاط محروم جنوب کشور. یکی از سازمان‌ها گزارشی می‌داد از فعالیت‌هایی که در آنجا انجام شده است. می‌تواند این فعالیت، موضوع یک مستند باشد. فعالیتی که آنجا انجام شده، الگویی است برای اقتصاد مقاومتی. صندوقی درست کرده‌اند با پول خودشان. همان مبلغ اندک مردم محروم. مبلغ خوبی هم جمع شده و کارهای مختلف انجام شده است. این همان چیزی است که ما درباره حل مشکلات به دست مردم گفتیم. مردم وقتی کار دیدند و صداقت دیدند، می‌آیند به میدان'.

استاندار خراسان رضوی نیز در حاشیه مراسم امضای این منشور در جمع خبرنگاران گفت: برای بسترسازی طرح‌های اقتصادی خود در استان نیازمند کمک اصحاب رسانه هستیم.

علیرضا رزم حسینی افزود: گفتمان دو طرفه باید بین ما و اصحاب رسانه ایجاد شود تا بتوانیم با همراهی در مسیر اقتصاد مقاومتی توفیقات خوبی کسب کنیم.

وی ادامه داد: رسانه‌ها می‌توانند در گسترش فرهنگ اقتصادی و گفتمان اقتصادی به عنوان بازوی قوی ما باشند و می‌کوشیم با پاسخگو کردن مدیران به رسانه‌ها، دولت شیشه‌ای ایجاد کنیم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.