به گزارش ایرنا محمد بشیری زاده روز شنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان درمیان افزود: همچنین در این مدت 2 فقره پروانه بهره برداری معدن برای ماده معدنی سنگ لاشه و خاک صنعتی با سرمایه گذاری چهار میلیارد و 544 میلیون ریال صادر و برای 10 نفر شغل ایجاد شده است.
وی بیان کرد: باید در زمینه تسهیل و رفع چالش ها و موانع موجود پیش روی بخش های تولیدی شهرستان اقدامات سازنده و عملی در دستور کار مسئولان متولی قرار گیرد.
فرماندار درمیان با بیان اینکه رفع مشکلات واحدهای تولیدی و سوق دادن آنها به سمت رونق و توسعه بیشتر یکی از مهمترین برنامه‌ها در سال جاری است گفت: کارگروه رفع موانع تولید یکی از مهمترین کارگروه‌ها است چرا که در این کارگروه مهمترین موضوع یک منطقه که اشتغال و حمایت از سرمایه گذار و رفع مشکلات تولیدکنندگان است مورد بررسی قرار می‌گیرد.
وی اظهار داشت: باید با برنامه ریزی صحیح مسیر رونق بیش از پیش تولید را هموار کرد و با توجه به شرایط فعلی کشور باید تمرکز ویژه ای بر روی رفع موانع واحدهای تولیدی داشته باشیم.
بشیری زاده افزود: با توجه به ظرفیت های خوب شهرستان از سرمایه گذاری بخش خصوصی استقبال می کنیم و باید با استقبال از سرمایه گذاران اشتغال منطقه را افزایش دهیم.
وی گفت: تسهیلاتی نیز برای سرمایه گذاران از سوی دولت در نظر گرفته شده که سرمایه گذاران بدون مشکل و به راحتی می توانند در این شهرستان سرمایه گذاری و اشتغالزایی کنند.
شهرستان درمیان با وسعت پنج هزار و 797 کیلومتر مربع از شمال به شهرستان قاینات از جنوب به شهرستان سربیشه و از غرب به شهرستان بیرجند و شرق به طول 70 کیلومتر با افغانستان مرز مشترک دارد.
شهر اسدیه مرکز شهرستان مرزی درمیان در 105 کیلومتری شرق بیرجند است.
7556*3028
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.