sport

خورشید جواب منتقدان برای شمازه زدن روی پیراهن بازیکنان در روز بازی با بحرین توضیحاتی ارائه داد.

جی پلاس، مجتبی خورشیدی، سرپرست تیم ملی فوتبال در جواب به منتقدین برای شماره زدن روی پیراهن بازیکنان تیم ملی در روز بازی با بحرین گفت:‌ منتقدان قبل از انرژی مصرف کردن بهتر است سوال کنند. خودمان از «آلشپرت» خواستیم پیراهن خام بدهد تا دست‌مان برای تغییر بازیکنان باز باشد.

با انتشار ویدئویی در اینستاگرام تیم ملی که آماده‌سازی پیراهن تیم را نشان می‌داد ، ناگهان انتقاداتی درگرفت در این باره که چرا کمپانی تهیه البسه پیراهن تیم ملی پیش از اعزام تیم به منامه اقدام به شماره‌گذاری آن نکرده تا در شرایط اقتصادی فعلی یک مسوول هم برای این اقدام در اردوی تیم ملی حاضر شود. حتی برخی نیز مدعی شدند که این کمپانی پیراهن‌های اصل را در اختیار تیم ملی قرار نداده و اگر به این شکل می‌بود، پیراهن‌ها پیش از اینکه در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفته می‌شد، شماره گذاری شده بود.

اما در این ارتباط خبر دست این است که شماره گذاری روی پیراهن های خام یک کار همیشگی در اردوهای تیم ملی است .این یک روتین در تیم ملی از سال 2015 است و به دلایل مختلف از جمله تغییر شماره یا پارگی و اسیب دیدگی البسه یا اهدا و تعویض آنها ، تعدادی پیراهن‌ها و البسه به صورت کلین (بدون شماره و نام) در اختیار کاروان قرار گرفته شده و آنها به فراخور اردو و بازی‌ها، اقدامات لازم برای شماره گذاری و ... را صورت می‌دهند و این موضوع در خصوص برند قبلی تیم ملی یعنی آدیداس هم به همین ترتیب دنبال می‌شده است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1512608
ارسال نظر