sport

وزارت ورزش و جوانان کمک دولت به فدراسیون فوتبال را به جای پولی که بابت شستا به فدراسیون فوتبال داده، برداشته و نمی خواهد آن را به فدراسیون فوتبال بدهد.

جی پلاس؛ ترکش های پرونده ویلموتس و شکایت شستا و سند زدن ساختمان فدراسیون فوتبال به نام این شرکت زیرمجموعه تامین اجتماعی هنوز ادامه دارد.

فوتبالی نوشت: دو هفته پیش بود که شهاب الدین عزیزی خادم رییس جدید فدراسیون فوتبال به همراه سرپرست تیم ملی در جلسه ای با محمدباقرنوبخت شرکت کردند و در انتهای جلسه خبری اعلام شد که محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به فدراسیون فوتبال کمک قابل توجهی کرده است. رقم های مختلفی از 10 میلیارد تومان تا 30 میلیارد تومان مطرح شد و البته این کمک می توانست گره های زیادی از مشکلات تیم ملی و فدراسیون فوتبال را باز کند. 

حافظ کاظم زاده، مجری برنامه ورزشگاه شبکه 5 سیما روی آنتن زنده اعلام کرد «وزارت ورزش و جوانان کمک دولت به فدراسیون فوتبال را به جای پولی که بابت شستا به فدراسیون فوتبال داده، برداشته و نمی خواهد آن را به فدراسیون فوتبال بدهد.»

البته او گفت وزارت ورزش و جوانان این پول را بلوکه کرده است. البته در اینکه پول می بایست به فدراسیون فوتبال برسد شکی نیست اما تیم ملی وفدراسیون فوتبالی که بحران مالی دارد و شنیده شده در حساب این فدراسیون، کمتر از 30 میلیون تومان پول هست، به این پول احتیاج دارند. این پول در واقع بلوکه نشده بلکه به خاطر طلب وزارت ورزش از فدراسیون به خاطر کمک این وزارتخانه در سال 1399 برداشت شده و ظاهرا بودجه فدراسیون فوتبال در سال 1400 هم توسط وزارت ورزش به پای پولی که وزارت سال گذشته به فدراسیون فوتبال داده شده بود، گذاشته شده تا بحران های فدراسیون چند برابر شود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1510260
ارسال نظر

موضوعات داغ