sport

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با سبک بازی پیکان باید همیشه تمرکز داشته باشید، چون آنها هر لحظه با کارهایی که می‌کنند ضربه می‌زنند.

جی پلاس؛ حمید مطهری بعد از دیدار تیمش مقابل پیکان اظهار داشت: بازی شکل و فرم خوبی داشت. سعی می‌کنیم همیشه جا به جایی‌ها و مثلث‌هایی که ایجاد می‌کنیم را داشته باشیم. امروز توانستیم از همین راه دیوار آنها را بشکنیم و گل بزنیم. پیکان با 5 دفاع کار می‌کرد و ما سعی کردیم با 6 نفر عرض حمله تیممان را بیشتر کنیم و با شگرد تیممان که ایجاد مثلث است به برتری برسیم.

وی افزود: با سبک بازی پیکان باید همیشه تمرکز داشته باشید، چون آنها هر لحظه با کارهایی که می‌کنند ضربه می‌زنند. بازیکنان ما مبارزه گر هستند و برای سربلندی هواداران همه کار می‌کنند و من از آنها تشکر می‌کنم. تاکید می‌کنم این دیدار از آن بازی هایی بود که باید تمرکز صد در

او در خصوص نیمکت نشینی عبدی گفت: ما همه بازیکنانمان برای ما ارزشمند است. خستگی نیست و همه بازیکنان در فرم خوبی هستند. دلیلش تاکتیکی است و دنبال دلیل خاصی نباشید.

مربی پرسپولیس در خصوص موقعیت دادن به حریف توضیح داد: طبیعی است. در فوتبال شما وقتی یک تیم رو به جلو هستید و می‌خواهید در بخش حمله قابل احترام باشید، طبیعی است که در بعضی دقایق موقعیت بدهید اما خداراشکر خط دفاعی و دروازه بان ما با تمرکز بازی کردند. اصل ما دفاع تیمی منسجم و خوب از جلو تا عقب است. اما در شرایط بازی پیش می‌آید که موقعیت بدهید.

مطهری با اشاره به نیمکت نشینی انصاری گفت: محمد انصاری بچه ای است که از لحاظ فنی و اخلاقی توانمند است و اتفاقا دیشب در اردو باهم صحبت می‌کردیم. او بعد از عمل سنگین به ما اضافه شده و ما هم بازی تدارکاتی نداریم. انصاری باید در بازی دوستانه حضور پیدا کند و تنها دلیل نیمکت نشینی اش همین است. حاشیه درست نکنید و محمد تلاش می‌کند تا به فرم خوب برسد و اگر برسد او هم بازی خواهد کرد.

او درباره تاکتیک پیکان گفت: نادر [محمدی] یکی از بازیکنانی است که ما از امیدهای مقاومت آوردیم. مربیان حق دارند از سبک های مختلف استفاده کنند و ما به آن احترام می‌گذاریم. نادر محمدی هم این توانایی را دارد و ما هم نمی‌توانیم بگوییم اوت نیاندازید. این بچه توانایی دارد و از آن استفاده می‌کنند. ما نمی‌توانیم ایراد بگیریم و این جزو نکات تاکتیکی تیمشان است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1496869
ارسال نظر