sport

نشست پیش از مسابقه پرسپولیس و النصر؛

بشار رسن با حضور در نشست پیش از مسابقه پرسپولیس و النصر گفـت: فردا با تیم قدرتمندی بازی داریم و قطعا شایسته رسیدن به این مرحله بوده‌اند. امیدواریم که بتوانیم خواسته هواداران را برطرف کنیم و باز هم پیروز شویم.

گروه ورزشی جی پلاس،  بشار رسن؛ هافبک عراقی تیم پرسپولیس در نشست پیش از بازی پرسپولیس و النصر حاضر شد و درباره بازی با النصر اظهار کرد: خیلی خوشحالیم که در این مرحله هستیم و این موفقیت با تلاش جمعی همه بازیکنان و کادر فنی حاصل شده است. ما راه سختی را تا اینجا طی کرده‌ایم و حریفان قدرتمندی را پشت سر گذاشتیم. فردا با تیم قدرتمندی بازی داریم و قطعا شایسته رسیدن به این مرحله بوده‌اند. امیدواریم که بتوانیم خواسته هواداران را برطرف کنیم و باز هم پیروز شویم.

وی افزود: کادر فنی به خوبی نقاط ضعف و قوت آنها را برای ما آنالیز کرده و امیدواریم بتوانیم فردا این مسائل را در زمین پیاده کنیم.  تلاش ما این است که امسال هم همان کاری که در فصل ۲۰۱۸ انجام دادیم را تکرار کنیم و به فینال برسیم.

در ادامه از بشار رسن پرسیده شد که به همراه تیم نیروی هوایی عراق سابقه قهرمانی در AFC Cup را دارد ولی با پرسپولیس هنوز نتوانسته است طعم قهرمانی در آسیا رو بچشد! که او پاسخ داد: بله من در باشگاه عراقی دو بار قهرمان AFC Cup شدم ولی در لیگ قهرمانان سطح بازی‌ها خیلی بالاتر است.  ما قبلا هم یک بار به فینال رسیدیم ولی نتوانستیم قهرمان شویم. می دانید که سطح فوتبال ایران و تیم‌های ایرانی خیلی بالاست و می‌بینید که تیم‌های ایرانی همیشه تا مراحل بالای لیگ قهرمانان بالا می‌آیند. همچنین باید بگویم که هواداران در ایران متفاوت هستند و همیشه تشنه دیدن برد تیمشان بوده‌اند و الان هم با وجود همه مشکلات و با وجود کرونا همیشه انرژی مثبت می‌فرستند.

هافبک عراقی تیم پرسپولیس در ادامه با اشاره شرایط بر گزاری این بازی ها در استادیوم های قطری، اظهار کرد: سیستم خنک کننده ورزشگاه‌ها در قطر خیلی شرایط را برای بازیکنان راحت کرده است و همه بازیکنان با وضعیت بهتری در بازی‌ها حاضر می‌شوند. البته بازی‌ها فشرده است و کار همه تیم‌ها سخت بوده است. در اینجا دوست دارم از کادر پزشکی تیم تشکر کنم که ۲۴ ساخته تلاش می‌کنند. بدون شک وقتی ما می‌بریم فقط بازیکنان یا کادر فنی باعث نیستند و همه عوامل تیم در کنار هم کمک کرده‌اند که برد حاصل شود.

او گفت: ما با یک امتیاز به دوحه آمدیم و از همان ابتدا هر بازی برای ما یک فینال بود. ولی الحمدالله بازی‌های خیلی سختی را بردیم. حتی به دحیل دوباره باختیم ولی باز هم به مسابقات برگشتیم و با شکست شارجه به مرحله بعد رسیدیم. ما ۵ بازیکن جدید در ترکیب اصلی داشتیم و کار سختی بود که هماهنگ شویم ولی کادر فنی و آنالیز کار بزرگی کردند که توانستند در مدت کوتاهی این هارمونی را در تیم ایجاد کنند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1474006
ارسال نظر

موضوعات داغ