sport

باشگاه تراکتور نامه ای به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ارسال کرد که طی آن مستندات خود درباره پرونده ساکت الهامی را فرستاد.

جی پلاس، کریم جمالی درباره بحث اتمام فرصت ارسال دفاعیه باشگاه تراکتور برای پرونده ساکت الهامی مربوط به فینال جام حذفی اظهار داشت: باشگاه روز گذشته مستندات خود را درباره تیم و ساکت الهامی برای حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ ارسال کرد و رونوشتی از این نامه هم از طریق دبیرخانه فدراسیون در اختیار مهدی نبی، دبیرکل فدراسیون قرار گرفت.

 

مستندات ساکت الهام

 

فارس نوشت، مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتور تصریح کرد: فدراسیون فوتبال ۱۰ صبح روز سه شنبه ۱۸ شهریور از ما درخواست کرد مستندات خود را درباره پرونده ارائه کنیم که یک روز بعد یعنی در تاریخ ۱۹ شهریور این کار را انجام دادیم.وی افزود: شاید این نامه در اختیار اعضای کمیته انضباطی قرار نگرفته که اعلام کرده اند تا روز گذشته دفاعیات تراکتور را دریافت نکرده اند.

رضا جاودانی، عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در تاریخ ۱۶ شهریور به خبرگزاری فارس اعلام کرد ساکت الهامی از آن روز تا ۴۸ ساعت فرصت دارد مستندات خود را در اختیار اعضای این کمیته قرار بدهد اما نکته عجیب این است که نامه درخواست از تراکتوری ها برای ارسال این دفاعیات در تاریخ ۱۸ شهریور یعنی روزی که مهلت قانونی برای ارسال دفاعیه به اتمام می رسد به این باشگاه رسیده است. 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1469144 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ