اخبار مرتبط

سید مهدی محمدی روز چهاشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ارز ریالی این کالاها را یک و نیم میلیارد عنوان کرد و افزود: این کالاها شامل مواد غذایی، دارویی و … بودند.

وی ادامه داد: از سال ۹۵ تا ۹۷ انواع کالاهای قاچاق به ارزش حدود یکهزار میلیارد تومان در انبار اموال تملیکی استان تهران دپو (انبار) شده که برخی از پرونده‌های آنها بدون نتیجه باقی مانده بود.

محمدی، لوازم خانگی، پوشاک، مواد غذایی، گوشی تلفن همراه، منسوجات، دارو و … را از جمله کالاهای قاچاق دپو شده در انبار اموال تملیکی استان تهران برشمرد.

به گفته وی جلسات متعددی با حضور استاندار تهران، اعضای شورای تامین استان، ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نمایندگان دادستانی، تعزیرات حکومتی، اعضای کمیسیون برنامه ریزی و هماهنگی در سازمان جمع آوری و اموال تملیکی برای تعیین و تکلیف این کالاهای قاچاق برگزار شده است.

دبیر کمیسیون هماهنگی، برنامه ریزی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران بیان کرد: تاکنون اقدامات بسیار خوبی برای تعیین و تکلیف کالاهای قاچاق در انبارهای تملیکی صورت گرفته و میزان مواد غذایی و کالاهای مصرفی نیز احصا شده است.

محمدی خاطرنشان کرد: از این پس کالاهای قاچاق پس از ضبط سریع تعیین و تکلیف می‌شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.