به گزارش روز سه شنبه ایرنا از شرکت مترو تهران و حومه، مهدی خداپرست، در این باره اظهار داشت: این شرکت در هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل عمومی و خدمات شهری در زمینه مترو و قطارهای شهری که با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی از روز پنج‌شنبه هفته جاری تا یکشنبه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران (واقع در بزرگراه چمران) برگزار می‌شود، حضور فعال دارد.

وی ادامه داد: در این غرفه دستاوردها و تجارب ساخت بیش از ۲۲۴ کیلومتر تونل مترو با ۱۲۲ ایستگاه در معرض دید شهروندان و بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

مدیر روابط عمومی وامور بین‌الملل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، افزود: در غرفه شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، کارگاه‌های آموزشی با عناوین مختلف از جمله روش‌های روسازی مترو، واگن قطار، جایگاه مترو تهران در دنیا، مجتمع‌های ایستگاهی، روش ساخت تونل و ایستگاه‌ها و همچنین سیستم سیگنالینگ با حضور متخصصان در هر روز برگزار می‌شود.

وی گفت: در این غرفه علاوه بر بخش رسانه‌ها که شامل مطالب منتشر شده در خصوص مترو تهران از قبل تا بعد از پیروزی انقلاب است، گالری عکس از فعالیت کارگران و تلاشگران در زیر زمین در راستای توسعه متروی پایتخت به نمایش در می‌آید.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت بازدید از غرفه ۱۳۹ شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) به سالن شماره ۸ و ۹ مراجعه کنند.

در حال حاضر ناوگان مترو تهران و حومه در ۷ خط و با ۱۲۲ ایستگاه فعال است.

تهرام/۷۲۴۳//۱۳۴۸

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.