وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی از احتمال ترور«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم خبر داد.

 

به گزارش جماران به نقل از عرب48،«امیر اوحانا» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی تأکید کرد که تظاهرات مخالفان نتانیاهو « با خونریزی به پایان خواهد رسید».

اوحانا در گفت و گو با «یسرائیل هیوم» گفت که:« جنگ داخلی رخ نخواهد نداد اما خشونت با گذشت زمان افزایش پیدا می کند. این تظاهرات حال و هوای تنفر دارد. این بار دو طرف به شدت دچار دو دستگی شده اند. دو دستگی همیشه بوده و خواهد بود.»

اوحانا که به نزدیکی اش به خانواده نتانیاهو معروف است تصریح کرد:« حال و هوای تحریک که پیش از ترور اسحاق رابین نخست وزیر اسبق اسرائیل حاکم بود اکنون نیز حاکم شده است.»

این در حالی است که هواداران نخست وزیر رژیم اشغالگر به شرکت کنندگان در تظاهرات و روزنامه نگاران طی برگزاری یک تظاهرات مخالفان حمله کردند. تظاهرات مخالفان در اعتراض به وخامت اوضاع اقتصادی،فساد نتانیاهو و سوء مدیریت بحران کرونا به راه افتاده است و همچنان ادامه دارد.

روزنامه هآرتس نیز به نقل از برخی مسئولان پلیس رژیم اشغالگر نوشت که « اوحانا تلاش می کند که تعیین احتمالی اش به عنوان بازرس کل پلیس را به منظور جلوگیری از برگزاری تظاهرات در مقابل محل اقامت نتانیاهو در قدس مورد سوء استفاده قرار دهد.»

شبکه تلویزیونی «کان» اسرائیل نیز اوایل هفته گذشته فایل هایی از نشستی را منتشر کرد که هفته گذشته با مشارکت اوحانا،«موشیه لئون» شهردار قدس اشغالی و افسران پلیس و اعضای شورای شهر قدس اشغالی برگزار شد.

اوحانا در این نشست گفت که «نمی توانیم بگذاریم این هرج و مرج ادامه پیدا کند و نمی توانیم با این آشفتگی ادامه دهیم و نمی دانم چگونه برای مردم این تظاهرات را تفسیر کنیم و برای چه جلوی آن را نمی گیریم».

این در حالی است که رسانه‌های محلی در اراضی اشغالی از شدت گرفتن موج اعتراضات روبروی محل سکونت بنیامین نتانیاهو و استفاده پلیس از کوادکوپترهای مراقبتی خبر دادند.

به گزارش المیادین، رسانه های رژیم صهیونیستی امروز از شدت گرفتن موج اعتراضات در سرزمین های اشغالی علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر صهیونیستی خبر دادند.

براساس گزارش رسانه های محلی اراضی اشغالی، پلیس رژیم صهیونیستی همزمان با آغاز تظاهرات ها روبروی خانه نتانیاهو کوادکوپترهای مراقبتی را در اطراف محل سکونت وی و محل تجمع معترضان به پرواز در آورده اند.

به گفته خبرنگاران صهیونیست این اقدام پلیس در راستای کنترل همه جانبه تظاهرات و همچنین جلوگیری از وقوع هرگونه اقدام خطرناک علیه جان نخست وزیر رژیم اشغالگر انجام شده است.

طی ماه های اخیر و همزمان با شیوع گسترده ویروس کرونا در اراضی اشغالی اقتصاد رژیم صهیونیستی با وجود حمایت های مالی فراوان از سوی ایالات متحده آمریکا به شدت تحت فشار قرار گرفته است.

نرخ بیکاری در اراضی اشغالی طی ماه های گذشته تا بالای 26 درصد افزایش پیدا کرد.

براساس نظرسنجی موسسات اجتماعی رژیم صهیونیستی بخش قابل توجهی از مهاجران صهیونیست اکنون از پس پرداخت مخارجی مانند هزینه آب و یا برق بر نمی آیند.

همچنین بسیاری از صهیونیست ها نیز در سایه تعطیلی کسب و کارها در شهرهای اقتصادی اراضی اشغالی به آینده ٰرژیم شان امیدی ندارند.

صهیونیست های معترض نتانیاهو را «نخست وزیر جرم و جنایت» خطاب می کنند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.