اخبار مرتبط

این انفجار منجر به وارد آمدن خسارت به دو زره پوش ترکیه و زخمی شدن دو نظامی ترک شد.

 

به گزارش جماران به نقل از المیادین، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که عناصری از گروه های مسلح روز گذشته-سه شنبه- دو خودروی زرهی ارتش ترکیه را در منطقه «ادلب» در شمال غرب سوریه منفجر کردند.

 سرلشکر نیروی دریایی«اولگ گورافلوف»مدیر مرکز آشتی«حمیمیم» روسیه در سوریه وابسته به وزارت دفاع روسیه شب گذشته گفت که گروه های تروریستی که در کنترل طرف ترکیه نیستند به عملیات های خود برای بی ثباتی منطقه کاهش تنش در ادلب ادامه می دهند.

گورافلوف افزود روز 24 مارس بمب های دست سازی که توسط گروه های تروریستی در جاده ای در مسیر یک کاروان ارتش ترکیه در جریان گشت زنی های خود در نزدیکی روستای«سفوهن» در استان ادلب کار گذاشته شده بودند، منفجر شد. این انفجار منجر به وارد آمدن خسارت به دو زره پوش ترکیه و زخمی شدن دو نظامی ترک شد.

این مسئول نظامی روسی همچنین تأکید کرد که گروه های تروریستی طی 24 ساعت گذشته 7 عملیات گلوله باران در منطقه ادلب انجام دادند این در حالی است که گروه های مسلح سوری وابسته به ترکیه آتش بس را نقض نکردند.

در پنجم مارس «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه و «رجب طیب اردوغان» همتای ترکیه ای اش بر سر جلوگیری از تنش در ادلب و برقراری آتش بس در منطقه به توافق رسیدند.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.