به گزارش ایرنا، ابوالفصل اکبرپور روز جمعه در جمع خبرنگاران افزود: عملیات اجرایی این پروژه با تعیین پیمانکار از سوی شرکت آب منطقه ای بوشهر در اواخر مهر سال 1397 آغاز و در مدت هشت ماه باید اجرا شود.
وی بیان کرد: چاه های یادشده با عمق تقریبی 170 متر و آبدهی هشت لیتر بر ثانیه برای هر حلقه توان تامین آب روزانه چهار هزار مترمکعب و پاسخگوی نیاز روزانه 20هزار نفر از شهروندان برازجانی است.
اکبرپور اضافه کرد: احداث اتاقک های تابلو برق، راه های دسترسی به چاه ها، خطوط لوله آبرسانی به طول پنج هزار و 200 متر، خط برق رسانی به طول سه هزار و 200 متر، ابنیه شیرآلات، اتصالات و حوضچه های مسیر خط انتقال، خرید و نصب تجهیزات پمپاژ، تجهیزات درون چاهی و کنتور از سایر اجزای این طرح است.
نماینده مجری طرح حفاری چاه های آب آشامیدنی برازجان گفت: تاکنون حفر، شست و شو، آزمایش پمپاژ و نصب لوله درون چاهی 6 حلقه چاه انجام شده است و همه لوله ها، اتصالات و شیرآلات مورد نیاز خط آبرسانی به طول 5.2 کیلومتر خریداری و نصب شده است.
وی افزود: همچنین همه راه های دسترسی به چاه ها، اتاقک های تابلو برق و پایه های برق رسانی به چاه ها تکمیل شده است.
اکبرپور افزود: شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر آمادگی کامل دارد تا برای بهره برداری و آبرسانی به مردم برازجان، چاه های مذکور را به شرکت آب و فاضلاب تحویل دهد.
وی اضافه کرد: یک حلقه از این چاه ها پس از پایان حفاری، برای تجهیز و بهره برداری به شرکت آب و فاضلاب روستایی تحویل داده شد که هم اکنون در حال بهره برداری است.
6047/6045
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.