اخبار مرتبط

پیام مساعدی روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: با ورود این سامانه دوشنبه شب و روز سه شنبه بارش باران همراه با وزش باد شدید، گاهی رگبار باران و رعد و برق در استان بوشهر پیش‌بینی می‌شود.
وی بیان کرد: بارندگی در مناطق شمالی و مرکزی استان بوشهر بویژه مناطق غیر ساحلی از مقدار و شدت بیشتری برخوردار است.
مساعدی ادامه داد: از این رو احتمال آبگرفتگی معابر عمومی در این مناطق، سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌های منتهی به استان‌های همجوار فارس، کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.
مساعدی افزود: با خروج این سامانه بارشی از استان بوشهر و شروع وزش باد شمال غربی، انتظار می‌رود در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه دمای هوا در برخی نقاط این استان بویژه نقاط غیر ساحلی به طور نسبی کاهش یابد.
وی ادامه داد: در 24 ساعت آینده آسمان استان بوشهر نیمه ابری تا تمام ابری همراه با وزش باد و گرد و غبار محلی و در برخی نقاط گاهی بارش باران پیش بینی شده است.
مساعدی بیان کرد: در این مدت جهت وزش باد بطور غالب جنوب شرقی تا شمال شرقی با سرعت 12 تا 36کیلومتر در ساعت و از امشب در قسمت های شمالی و مرکزی 14 تا 46 و گاهی به بیش از 50 کیلومتر در ساعت می رسد.
وی ادامه داد: ارتفاع موج دریا در سواحل شمالی و مرکزی نیز 60 تا 120 و از امشب 90 تا 180 و گاهی تا 210 سانتی متر، در سواحل جنوبی 30 تا 90 و از امشب 60 تا 120 و دور از ساحل تا 150 سانتی متر پیش بینی شده است.
مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت 00:39 دقیقه بامداد، جزر اول 07:00، مد دوم 14:00 و جزر دوم 20:31 خواهد بود.
6043/7212
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.