حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رییس قوه قضاییه در جریان بازدید از دادگستری شهرستان قدس اظهار کرد: قرار بازداشت موقت تا آنجایی که ضرورت ندارد صادر نشود و آن‌هایی هم که ضروری است با ملاحظه دقیق قانون باشد.

به گزارش جماران؛ رئیس قوه قضاییه از دادگستری شهرستان قدس بازدید و با مراجعه کنندگان به این واحد قضائی و همچنین قضات و کارکنان گفتگو کرد.

حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای صبح امروز در اولین برنامه میدانی خود و در راستای بازدید و سرکشی از محاکم قضایی در جایگاه ریاست قوه قضاییه، از دادگستری شهرستان قدس بازدید کرد.

رئیس قوه قضاییه در این بازدید به صورت چهره به چهره با برخی از مردم و مراجعه کنندگان گفت‌وگو کرده و از مشکلات آن‌ها مطلع شد.

وی همچنین در گفت‌وگو با برخی قضات و کارکنان دادگستری شهرستان قدس، در جریان آمار ورودی پرونده‌ها، روند و مدت زمان رسیدگی به پرونده‌ها و مشکلات موجود در روند رسیدگی‌ها قرار گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در جریان بازدید از دادگستری شهرستان قدس اظهار کرد: قرار بازداشت موقت تا آنجایی که ضرورت ندارد صادر نشود و آن‌هایی هم که ضروری است با ملاحظه دقیق قانون باشد.

رئیس قوه قضائیه در ادامه تاکید کرد: در اینگونه موارد بازداشت موقت هم پرونده‌ها باید زودتر و سریعتر رسیدگی شود تا زمان بازداشت کمتر شود.

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای همچنین دستور داد: پرونده اراضی وقفی شهرستان قدس به صورت ویژه مورد بررسی قرار گیرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.