به گزارش  خبرآنلاین : حسین رحمانیان در جلسه شورای اطلاع رسانی استان که روز شنبه در دفتر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری برگزار شد، با تاکید بر ضرورت ساماندهی وضعیت اطلاع رسانی البرز، افزود: در جلسات مسئولان عالی رتبه کشوری نیز امر اطلاع رسانی دقیق و شفاف از عملکرد دولت و نظام همواره به مدیران سطوح مختلف تذکر داده می شود.

وی ادامه داد: شرایط کنونی کشور با توجه به هجمه های نظام استکبار جهانی از طریق تبلیغات و رسانه و همچنین انتخابات پیش رو ایجاب می کند که بیش از پیش به امر اطلاع رسانی دقت شود.

رحمانیان گفت: تشکیل جلسات شورای اطلاع رسانی با توجه به اهمیتی که امر اطلاع رسانی برای مردم دارد، ضرورت بیشتری یافته است.

وی افزود: از آغاز مسئولیتم بعنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری بر تشکیل ۲ شورای روابط عمومی های دستگاه های اجرایی و اطلاع رسانی تاکید ویژه ای داشته ام.

این مسئول اضافه کرد: این ۲ شورا برای هدایت افکار عمومی در جهت حمایت از برنامه های نظام و انعکاس عملکرد دولت برای جلوگیری از هجمه یاس و ناامیدی به مردم، لازم و ملزوم یکدیگر هستند.

وی گفت: هر اندازه مردم از اقدامات کارگزاران نظام و خدمتگزاران خود آگاه باشند، قطعا به این باور می رسند که علی رغم فشارهای دشمنان، همچنان در حال حرکت، پویایی و پیشرفت هستیم.

رحمانیان افزود: کمیته های زیر مجموعه این شورا مشخص شده و رابطان خبری فعالیت های خود را کم و بیش آغاز کرده اند که در این راستا پیگیری لازم صورت می گیرد.

وی با اشاره به تاکیدات استاندار البرز در راستای ضرورت حفظ شان اصحاب قلم و رسانه عنوان کرد: دکتر شهبازی همواره جایگاه خبرنگاران را بسیار ارزشمند دانسته و بر این باور است که ایجاد همدلی بین مردم و مسئولان و انعکاس دستاوردهای نظام با تلاش های این قشر فرهیخته محقق می شود.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز گفت: با توجه به تاکیدات استاندار محترم البرز برای مراسم بزرگداشت روز خبرنگار هز هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد و به طور قطع در این راستا تدابیر لازم اتخاذ می شود. 

وی افزود: استاندار البرز بر حفظ شان و بزرگداشت خبرنگاران در تمامی ایام سال تاکید دارد.

46

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.