اخبار مرتبط

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از حضور تعیین کننده و چشمگیر بانوان در حوزه صنعت، اقتصاد و تجارت استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، جهانگیر شاهمرادی در خصوص نقش و حضور زنان در عرصه اقتصادی کشور در سال‌های اخیر گفت: طی سال‌های پس از انقلاب، تغییرات چشمگیری در ارتباط با مشارکت زنان در حوزه‌های صنعت و تجارت داشته‌ایم که شاهد اصلی این مدعا حضور سازنده زنان کارآفرین در این بخش‌هاست.

وی در ادامه بر اهمیت مشارکت زنان کارآفرین در طرح‌های مهم صنعتی و تجاری تاکید کرد و گفت: عهده‌داری مسئولیت بنگاه‌های اقتصادی پرتوان مشتمل بر دانش‌بنیان و یا تولیدی ازجمله این موارد است که در استان البرز نمونه‌های زیادی از آن را داشته‌ایم و در جریان سفر وزیر صنعت به استان البرز نیز یکی از واحدهایی که مربوط به فعالیت بانوان کارآفرین است مورد بازدید قرار گرفت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در ادامه افزود: تعداد بانوان تحصیل‌کرده و کارآفرینی که در واحدهای صنعتی مشغول بکار شده‌ و عهده‌دار پست‌های کلیدی و حساس هستند نسبت به گذشته رشد بسیار خوبی داشته است.

شاهمرادی در خاتمه افزود: با فعالیت گسترده بانوان هم اینک حضور آنها در بخش صنعت و تجارت نه تنها تثبیت شده است بلکه باید سهم بیشتری به بانوان در حوزه های مدیریتی و کارآفرینی تخصیص داده شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.