اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا روز پنجشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران حوزه دفاعی و بسیج در سپاه صاحب الزمان (ع) اصفهان افزود: دشمن با بهره گیری از تمامی ظرفیت رسانه ای خود تلاش می کند سیاهنمایی کند و اگر چه گرانی ها، مشکلات و برخی نارسایی ها وجود دارد، ولی حضور مردم در مراسم تشییع شهدای مدافع امنیت نشان داد مردم حساب اسلام، ولایت و انقلاب را از همه چیز جدا می دانند.
جانشین سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، افزود: تشییع 370 شهید در اصفهان در آغازین سالهای دهه اول انقلاب تحسین امام خمینی (ره) و تشییع 27 شهید در آغاز دهه پنجم انقلاب تحسین بی نظیر رهبر معظم انقلاب را به همراه داشت.
وی خاطر نشان کرد: البته مردم به واسطه کم کاری ها، بی تدبیری ها، کاستی ها و نارسایی ها از مسوولان گلایه دارند ولی در راه دفاع از انقلاب اسلامی وفادار و پایبند به ارزشها هستند.
سردار فدا اظهار کرد: یک روز کل منطقه در دست آمریکا بود ولی امروز آمریکایی ها یکی پس از دیگری از کشورهای منطقه فرار می کنند و آنان اعتبار پوشالی خود را از دست داده اند و امنیت رژیم صهیونیستی به واسطه هوشیاری و بصیرت مردم در حال از بین رفتن است.
وی اضافه کرد: اگر انقلاب اسلامی آنگونه که رسانه های استکباری القا می کنند در حال از بین رفتن است، این همه تهدید و تحریم چه معنایی دارد واین مسائل نشان از پویایی انقلاب اسلامی دارد.
جانشین سپاه صاحب الزمان (عج) با اشاره به بسیج تمام امکانات استکباری برای ضربه زدن به امنیت کشور و خنثی سازی این اقدامات توسط نیروهای نظامی، امنیتی و دفاعی، ادامه داد: البته مردم ما هزینه می دهند ولی از آرمان های خود دست نمی کشند و همانطوری که گفته ایم انتقام شهدای امنیت کشور را نیز به موقع خواهیم گرفت.
وی با اشاره به فعالیت های بسیج در حوزه های ایجاد امنیت، فرهنگی، عمرانی، اجتماعی و محرومیت زدایی، گفت: اردوهای راهیان نور و برگزاری اعتکاف در این مناطق، تلاش برای رفع نیاز افراد بی بضاعت و اعزام گروههای جهادی به نقاط مختلف کشور از جمله برنامه های بسیج در این ایام است.
همچنین مسوول نمایندگی ولی فقه در سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در این مراسم گفت: تلاش برای محرومیت زدایی، راه اندازی قرض الحسنه های مردمی در مساجد، راه اندازی طرح شهید بهنام محمدی به منظور انسجام مسجد، مدرسه و خانواده و دهها برنامه فرهنگی و هنری از جمله اقدامات بسیج است.
حجت الاسلام و المسلمین رحمت الله صادقی اظهار کرد: این خدمات در صورتی برای جامعه شناخته می شود که رسانه ها آنها را منعکس کنند و لذا رسانه ها پر رنگ تر از گذشته نسبت به پوشش فعالیت های بسیج و سپاه اهتمام داشته باشند.
وی با بیان اینکه به فرموده امام خمینی (ره) جهان بر دوش رسانه می چرخد، گفت: بر طبق احادیث اسلامی دو عنصر قدرت اقتصادی و قدرت دفاعی زمانی مثمر خواهد بود که در کنار عنصر قدرت فرهنگی، تبلیغات و رسانه قرار گیرد.
در این مراسم از خبرنگاران فعال در حوزه دفاعی استان اصفهان تجلیل شد.
6022 /7134/
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.