اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سردار سید یحیی رحیم صفوی شامگاه روز پنجشنبه در یادواره 500 شهید دفاع مقدس در گلزار شهدای شهر رهنان اصفهان افزود : قوای سه گانه باید مشکلات داخلی کشور را با کمک نیروهای مسلح برطرف کنند.
وی اظهارداشت : امروز ایران بعنوان یک کشور آسیب ناپدیر و قدرت منطقه ای تبدیل شده است و هیچ کشوری توان ضربه زدن به ایران را ندارد بلکه مشکل اصلی و آسیب پذیری ما داخلی است.
سردار صفوی با بیان این که آینده ایران با پیروزی و موفقیت همراه است، گفت: آمریکا و اسراییل روز به روز ضعیف تر و ایران قوی تر می شود.
دستیار و‌ مشاور عالی مقام معظم رهبری ادامه داد : امریکا با حمله به عراق و افغانستان مرتکب اشتباه استراتژیک شد و وزن ژئوپولیتیکی ایران را افزایش داده است.
وی در بخش دیگری با بیان این که رای و انتخاب افراد شایسته از طرف مردم، آینده کشور ایران را تضمین می کند، تصریح کرد : ملت ایران مهمترین وظیفه را در انتخاب افراد لایق دارند.
سردار صفوی بیان کرد : ایران از نعمت رهبری حکیم و با تقوا و ملتی ولایتمدار برخوردار است و بالا و پایین این نظام هیچ مشکلی ندارند اما وسط آن با مشکل مواجه است.
دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری با اشاره به این که امکان دو قطبی شدن در کشور وجود ندارد ، اظهارداشت: سیاست های کلان نظام بر اساس قانون اساسی توسط رهبری تعیین می شود و رییس جمهور بعنوان مقام دوم کشور باید تابع سیاست های رهبری باشد.
به گفته وی روسای جمهوری که تابع رهبری بودند عاقبت بخیر شدند اما کسانی که از رهبری و ولایت فقیه زاویه و فاصله گرفتند سرنوشت نامعلومی پیدا خواهند کرد.
وی تصریح کرد: در صورتی که مردم به رشد و آگاهی برسند و درست انتخاب کنند نمایندگان و روسای جمهور را بدرستی انتخاب خواهند کرد و بار سنگین از روی دوش رهبری کم می شود اما اگر درست انتخاب نکنند مشکل ایجاد می شود.
وی اضافه کرد : ملت ایران با گذشت 30 سال از پایان جنگ هنوز شهدا و آرمان های شهدا را فراموش نکرده اند اگرچه سلاح و تجهیرات نظامی ما راه کربلا را باز نکرد بلکه خون شهیدان و اشک های چشمان مادران شهدا موجب پیروزی اسلام شد.
وی افزود : همانگونه که شهیدان دوران دفاع مقدس راه کربلا را باز کردند شهیدان مدافع حرم هم راه قدس را باز می کنند.
وی با بیان این که همه ما باید قدر شهدا را بدانیم، افزود: همه نهادها و دستگاهها باید قدردان خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان باشند.
پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده قربانعلی نادری مهمان این مراسم باشکوه بوده است.
این شهید دوم مرداد ماه سال 61 در عملیات رمضان به فیض شهادت نائل آمده و پیکر ‌مطهرش پس از 36 سال پیدا شده است.
شهر رهنان 33 شهید در عملیات رمضان به‌نظام اسلامی تقدیم کرده است.
همزمان با برگزاری یادواره 500 شهید دفاع مقدس با حصور سردار صفوی از کتاب یادواره 90 شهید سادات و 500 شهید شهر رهنان با عنوان لاله های فاطمی رونمایی شد.
7150/6026/
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.